2682, 2224, 
امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلاReviewed by رادیو سهام on Apr 25Rating: 5.0امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلاامیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده باید سطح مقاومتی ۱۳۵۵ دلاری را بشکند تا نسبت به ادامه روند صعودی قیمت آن امیدوار باشیم. امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلا

به گزارش رادیو سهام، به نقل از کیتکو نیوز ، هنوز برخی از تحلیلگران بازارهای بین المللی نسبت به روند قیمت طلا در روزهای آینده محتاط هستند.

بر اساس این گزارش “تاد بوبا هورویتز” استراتژیست ارشد موسسه “بوبا تریدینگ” تاکید کرد: تا زمانی که قیمت طلا نتواند سطح مقاومتی ۱۳۵۵ دلاری را بشکند نمی توان نسبت به افزایش بیشتر قیمت این فلز گرانبها امیدوار بود.

کریستوفر لونی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتال نیز گفت: طلا باید بتواند سطح مقاومتی ۱۳۵۰ دلاری را بشکند تا به سوی سطوح مقاومتی جدید حرکت کند. طلا در ابتدا باید در دامنه ۱۳۴۰ تا ۱۳۵۰ دلاری تثبیت گردد.

وی افزود: به نظر من این احتمال وجود دارد که قیمت جهانی طلا در سه ماه دوم امسال تثبیت شود. به نظر من افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و تقویت ارزش دلار مهمترین موانع بر سر راه افزایش قیمت طلا خواهد بود. تنها یک کاتالیزور سیاسی بزرگ می تواند قیمت طلا را به طور چشمگیری افزایش دهد.

حتما بخوانید :  طلا در انتهای ۲۰۲۰ می‌درخشد؟

منبع: سایت طلا

 

خبر انتخاب شده برای شما

سقف وام مسکن افزایش می‌یابد؟
برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که در شرایط کنونی برای کاهش التهاب بازار مسکن، افزایش نرخ سود بانکی می تواند کمک کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.