2682, 2224, 
امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلاReviewed by رادیو سهام on Apr 25Rating: 5.0امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلاامیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلا
[ratings]

یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده باید سطح مقاومتی ۱۳۵۵ دلاری را بشکند تا نسبت به ادامه روند صعودی قیمت آن امیدوار باشیم. امیدواری به ادامه روند صعودی قیمت طلا

به گزارش رادیو سهام، به نقل از کیتکو نیوز ، هنوز برخی از تحلیلگران بازارهای بین المللی نسبت به روند قیمت طلا در روزهای آینده محتاط هستند.

بر اساس این گزارش “تاد بوبا هورویتز” استراتژیست ارشد موسسه “بوبا تریدینگ” تاکید کرد: تا زمانی که قیمت طلا نتواند سطح مقاومتی 1355 دلاری را بشکند نمی توان نسبت به افزایش بیشتر قیمت این فلز گرانبها امیدوار بود.

کریستوفر لونی تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری آر بی سی کاپیتال نیز گفت: طلا باید بتواند سطح مقاومتی 1350 دلاری را بشکند تا به سوی سطوح مقاومتی جدید حرکت کند. طلا در ابتدا باید در دامنه 1340 تا 1350 دلاری تثبیت گردد.

وی افزود: به نظر من این احتمال وجود دارد که قیمت جهانی طلا در سه ماه دوم امسال تثبیت شود. به نظر من افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و تقویت ارزش دلار مهمترین موانع بر سر راه افزایش قیمت طلا خواهد بود. تنها یک کاتالیزور سیاسی بزرگ می تواند قیمت طلا را به طور چشمگیری افزایش دهد.

منبع: سایت طلا

 

خبر انتخاب شده برای شما

اعلام زمان واریز یارانه نقدی خرداد
کمیسون تلفیق از محل تسعیر ارز ۱۰۶ هزار میلیارد تومان برای هزینه‌کرد در قالب هدفمندی یارانه‌ها پیش بینی کرده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.