2681, 2224, 
سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسیدReviewed by سایت رادیوسهام on May 12Rating: 4.0سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسیدسکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسید

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از حباب ۱۰۰ هزار تومانی در قیمت سکه خبر داد و گفت: سکه باید به قیمت یک ماه گذشته خود بازگردد چرا که نرخ فعلی غیرمنطقی است.

به گزارش رادیوسهام ، ابراهیم محمدولی  با تاکید بر این‌که نوسانات فعلی بازار سکه بسیار متاثر از اقدامات بانک مرکزی است، اظهار کرد: بانک مرکزی باید به تعهدات خود در این زمینه عمل می‌کرد چراکه در حال حاضر متوقف شدن پیش فروش، خود از دلایل جهش ناگهانی قیمت است.

وی افزود: بانک مرکزی باید برای اعمال سیاست‌های خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌داد اما در شرایط فعلی اقدامات این بانک ثبات نداشته و تنش‌های بازار را تشدید کرده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران یکی از دیگر از دلایل افزایش قیمت را خروج آمریکا از برجام دانست و تصریح کرد: در این شرایط عرضه و تقاضا نظم مشخصی نداشته و با توجه به نوسانات، تمایل مردم به انجام معاملات کاهش یافته است.

حتما بخوانید :  آغاز توزیع سود سهام عدالت متاخران

محمدولی با بیان این‌که دادو ستد سکه در حال حاضر به صفر رسیده است، خاطرنشان کرد: ادامه دار شدن روند فعلی در سرمایه‌گذاری تاثیر منفی می‌گذارد و مردم چنین ریسکی را نمی‌پذیرند.

وی درباره چشم‌انداز این بازار در روزهای آینده گفت: امیدواریم روند افزایش قیمت سکه متوقف شود چراکه در غیر این صورت بازار به رکود خواهد رفت.

محمدولی اضافه کرد: با کنترل وضعیت اقتصادی از سوی دولت، باید انتظار کاهش قیمت سکه را داشته باشیم اما زمان آن هنوز مشخص نیست.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: در صورتی برداشت از صندوق توسعه ملی بتواند کمکی  در راستای تسهیل شرایط خانه دار شدن مردم کند به طور حتم مجلس با انجام بررسی های  کارشناسانه دقیق با آن موافقت می کند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.