2681, 2224, 
سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسیدReviewed by سایت رادیوسهام on May 12Rating: 4.0سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسیدسکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سکه ۱۰۰هزار تومان حباب دارد|داد و ستد انواع سکه به صفر رسید

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از حباب ۱۰۰ هزار تومانی در قیمت سکه خبر داد و گفت: سکه باید به قیمت یک ماه گذشته خود بازگردد چرا که نرخ فعلی غیرمنطقی است.

به گزارش رادیوسهام ، ابراهیم محمدولی  با تاکید بر این‌که نوسانات فعلی بازار سکه بسیار متاثر از اقدامات بانک مرکزی است، اظهار کرد: بانک مرکزی باید به تعهدات خود در این زمینه عمل می‌کرد چراکه در حال حاضر متوقف شدن پیش فروش، خود از دلایل جهش ناگهانی قیمت است.

وی افزود: بانک مرکزی باید برای اعمال سیاست‌های خود برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌داد اما در شرایط فعلی اقدامات این بانک ثبات نداشته و تنش‌های بازار را تشدید کرده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران یکی از دیگر از دلایل افزایش قیمت را خروج آمریکا از برجام دانست و تصریح کرد: در این شرایط عرضه و تقاضا نظم مشخصی نداشته و با توجه به نوسانات، تمایل مردم به انجام معاملات کاهش یافته است.

حتما بخوانید :  شوک تجاری به چین و آمریکا

محمدولی با بیان این‌که دادو ستد سکه در حال حاضر به صفر رسیده است، خاطرنشان کرد: ادامه دار شدن روند فعلی در سرمایه‌گذاری تاثیر منفی می‌گذارد و مردم چنین ریسکی را نمی‌پذیرند.

وی درباره چشم‌انداز این بازار در روزهای آینده گفت: امیدواریم روند افزایش قیمت سکه متوقف شود چراکه در غیر این صورت بازار به رکود خواهد رفت.

محمدولی اضافه کرد: با کنترل وضعیت اقتصادی از سوی دولت، باید انتظار کاهش قیمت سکه را داشته باشیم اما زمان آن هنوز مشخص نیست.

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز، ۳ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.