تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲

2067, 
برنامه واگذاری یک دارایی دیگر توسط زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپاReviewed by سایت رادیوسهام on May 12Rating: 4.0برنامه واگذاری یک دارایی دیگر توسط زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا برنامه واگذاری یک دارایی دیگر توسط زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

سرمایه گذاری سایپا زیرمجموعه ۵۵ تومانی سایپا از فروش ۱۷.۵ درصد از سهام شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان خبر داد و آماده بازگشایی نماد شد.

به گزارش رادیوسهام ، سرمایه گذاری سایپا که با قیمت ۵۵ تومانی هر سهم از زیرمجموعه های مهم سایپا بشمار می رود ، پیش از این برنامه فروش زمین ایزد شهر (جاده محمود آباد – نور) را اعلام کرده که شامل ۹۹ هزار و ۷۲۵ متر مربع و با مساحت ۱۵۳ هزار متری و به ارزش ۱۱۱ میلیارد تومان است.

در این میان “وساپا” از برنامه واگذاری بلوک ۱۷٫۵ درصدی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان خبر داده که شامل ۷۰۰ میلیون سهم است.

قیمت ارزیابی کارشناسی به عنوان قیمت پایه تعیین شده که همزمان با تحویل اسناد مزایده به متقاضیان اعلام خواهد شد. میزان سپرده شرکت در مزایده معادل ۵ درصد قیمت پایه بوده که باید توسط متقاضی به حساب تعیین شده در اسناد مزایده واریز شود. متقاضیان برای دریافت اسناد مزایده می توانند از امروز به مدت ۷ روزکاری اقدام به ارایه تقاضا کنند.

حتما بخوانید :  تولید قیر جدید در « شپاس »

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.