تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲

2067, 
بررسی برنامه‌­ها ی صورت گرفته در هلدینگ سیمان تأمین و فارس و خوزستان در نشست با مدیران شستاReviewed by سایت رادیوسهام on May 12Rating: 4.0بررسی برنامه‌­ها ی صورت گرفته در هلدینگ سیمان تأمین و فارس و خوزستان در نشست با مدیران شستا بررسی برنامه‌­ها ی صورت گرفته در هلدینگ سیمان تأمین و فارس و خوزستان در نشست با مدیران شستا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بررسی برنامه‌­ها ی صورت گرفته در هلدینگ سیمان تأمین و فارس و خوزستان در نشست با مدیران  شستا

در جلسه مشترک مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد شرکت سرمایه­‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره هلدینگ سیمان تأمین و فارس و خوزستان ضمن بررسی برنامه‌­ها و اقدامات صورت گرفته، راهکارهای لازم ارائه شد.

به گزارش رادیوسهام ، مرتضی لطفی، مدیرعامل شستا با اشاره به برنامه‌­های مدون هیات مدیره جدید شستا گفت: در راستای ارتقای امور و هم‌­افزایی نخستین جلسه مشترک شستا با هلدینگ‌­های تحت پوشش در محل هلدینگ سیمان برگزار می­‌شود و مصمم هستیم از این پس با برنامه‌­ریزی و حضور مؤثر در هلدینگ‌­ها ضمن نظارت جدی برنامه­‌های مدنظر با سرعت بیشتر محقق شود تا ذینفعان بهره لازم را به موقع ببرند.

وی با استماع گزارش مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین و سایر اعضای هیات مدیره و مدیران عالی هلدینگ سیمان، راهکارهای لازم و دستورات مربوطه را ارائه کرد.

حتما بخوانید :  گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه سرمایه‌گذاری امید

مدیرعامل شستا با تأکید بر تحقق کامل برنامه‌­ها و پیش‌­بینی‌­های ملحوظ شده در بودجه مصوب سال ۹۷ هلدینگ و شرکت‌های تحت پوشش بر مدیریت دقیق بازار جهت تحقق قیمت فروش سیمان و برگزاری به موقع مجامع عمومی شرکت‌ها و پرداخت مطالبات سهامداران تاکید کرد.

لطفی با اشاره به پیگیری و اجرای طرح‌های سیمانی مدنظر هلدینگ نظیر سیمان‌‌‌العماره عراق، سیمان خرامه در فارس و ساخت خط جدید سیمان دورود، بر حل مشکلات ارزی و تسریع در تسویه ۵/۲۲ میلیون یورویی فاینانس از بدهی ارزی سیمان آبیک و حل مشکلات سایر کارخانجات با تدبیر مدیریت هلدینگ تأکید کرد.

وی به اصلاح ساختار مالی و نیروی انسانی هلدینگ و شرکت‌های تابعه اشاره کرد و اظهار داشت: شستا با راه­‌اندازی سامانه هوش تجاری BI) Business Intelligence) و بهره‌‌‌‌مندی همه هلدینگ‌­ها و شرکت‌ها در پی تسریع در امور، شفافیت و استفاده آنلاین همه مدیران از اطلاعات موجود است.

مدیرعامل شستا بر ضرورت استفاده از مزایا و فرصت‌های ایجاد شده موضوع ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید رقابت‌‌‌‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و اصلاحیه­‌های آئین­‌نامه‌­های اجرائی مربوط به ماده ۲۰ مذکور و همچنین بند پ ماده ۲ قانون رفع موانع تولید رقابت­‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و مفاد بند و تبصره ۵ ذیل ماده واحد قانون بودجه سال ۹۷ کل کشور را راجع به تهاتر بدهی بانکی شرکت‌ها با دولت، مهم ارزیابی و بر پیگیری آن تأکید کرد.

حتما بخوانید :  توقف نماد شسپا به دلیل ابهام در اطلاعات

مدیرعامل شستا  همچنین استفاده از سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (سامانه نیما) بانک مرکزی، پیگیری ادغام شرکت‌های هلدینگ عمران و حمل و نقل در هلدینگ سیمان، برنامه‌­ریزی جهت پذیرش سهام شرکت‌های سیمان آبیک، زنجان و ساوه در بورس اوراق بهادار و بررسی توجیه اقتصادی صادرات ریالی کلینکر و سیمان در مقایسه با صادرات ارزی را خواستار شد.

در ابتدای جلسه صفاکیش، مدیرعامل هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تأمین ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت، برنامه­‌ریزی‌­های هیاتمدیره هلدینگ جهت تحقق حقوق ذینفعان به ویژه منویات و برنامه‌­های ابلاغی شستا یادآور شد.

همچنین هریک از معاونان و مدیران عالی شستا و اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران عالی هلدینگ دیدگاه‌‌‌ها و راهکارهای خود را درباره مباحث مختلف اعلام کردند.

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس اتحادیه فروشندگان لبنیات از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات خبر داد و گفت: قیمت کره ۱۰۰ گرمی نیز هزار تومان افزایش یافته است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.