تاریخ: ۱۸:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲

2067, 
افزایش سرمایه 140 درصدی بسوییچReviewed by سایت رادیوسهام on May 12Rating: 4.0افزایش سرمایه 140 درصدی بسوییچافزایش سرمایه 140 درصدی بسوییچ
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

یک شرکت منفی مجوز افزایش سرمایه ۱۴۰ درصدی را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت پارس سویچ ۲۷ مرداد سال گذشته پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی جهت رساندن سرمایه به ۵۰ میلیارد تومان را اعلام کرده بود اما با عدم صدور مجوز سازمان بورس مواجه شد.

از این رو، “بسویچ” ۲۵ میلیارد تومانی طبق گزارش توجیهی هیئت مدیره در آبان سال گذشته مجددا برنامه افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی را اعلام کرد تا ۱۰۰ میلیارد تومانی شود.

حال سازمان بورس موافقت با افزایش سرمایه ۱۴۰ درصدی این شرکت که در روزهای گذشته شاهد کاهش قیمت سهام بود را اعلام کرده تا از محل مطالبات سهامداران و اورده نقدی،۳۵ میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید و ۶۰ میلیارد تومانی شود.

تامین مالی “بسویچ” که شخصی حقیقی با ۴۵٫۴ درصد در ترکیب سهامداری آن حضور دارد ، صرف اجرای طرح توسعه پست های گازی GIS و تامین سرمایه شرکت تازه تأسیس صنایع زنگان پارت قطعه می شود.

منبع: عصرمالی

حتما بخوانید :  افزایش سرمایه 32.5 درصدی آپ در بورس

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.