تاریخ: ۹:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

2067, 
محصولات چوبی بیشترین بازدهی بورس در ۱ ماه گذشته را داشتندReviewed by رادیو سهام on May 13Rating: 5.0محصولات چوبی بیشترین بازدهی بورس در ۱ ماه گذشته را داشتندمحصولات چوبی بیشترین بازدهی بورس در ۱ ماه گذشته را داشتند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

«محصولات چوبی» با بازدهی ۱۳.۱ درصد، در ۳۰ روز گذشته در درصد صنایع بورسی قرار گرفت. محصولات چوبی بیشترین بازدهی بورس در ۱ ماه گذشته را داشتند

به گزارش رادیو سهام، حجم معاملات ۵۵۲۴ میلیون سهم و ارزش آندر هفته‌ای که گذشت ۱۲۵۰۱ میلیارد ریال بوده است که حجم و ارزش معاملات به ترتیب ۱۴۰ و ۱۹۲درصد افزایش داشته است و ارزش بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات این هفته به عدد ۳۶۹۲ هزار و ۳۰۸ میلیارد ریال رسید.

صنعت فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای نیز با ۱۹٫۵ درصد بیشترین ارزش و صنعت بانک‌ها و موسسات اعتباری با ۱۸٫۴۶ درصد بیشترین حجم معاملات هفتگی را به خود اختصاص داده است.

در ۳۰ روز گذشته نیز «محصولات چوبی» با بازدهی ۱۳٫۱ درصد، در درصد صنایع بورسی قرار گرفت و صنعت «استخراج زغال سنگ» با افت با ۱۴٫۶ درصدی بیشترین افت را تجربه کرد.

این گزارش می‌افزاید: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران نیز در پایان معاملات گذشته به عدد ۹۳۶۹۱  واحد رسید که ۷۹ واحد افزایش داشته است و شاخص کل هم وزن با ۴٫۵ درصد کاهش عدد ۱۶۴۹۷ واحد را تجربه کرد.

حتما بخوانید :  سود اندک در گزارش ۹ ماهه «خشرق»

همچنین در محاسبه شاخص کل بورس تهران با برخی از شاخص بورس های بین المللی نسبت به پایان هفته گذشته، شاخص بورس نزدک با رشد ۳٫۴ درصدی بیشترین بازدهی و شاخص بورس دبی با افت ۳٫۸ درصدی کمترین بازدهی را به خود اختصاص دادند.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.