2224, 
آخرین تحولات نرخ نان در آستانه ماه رمضانReviewed by سایت رادیوسهام on May 13Rating: 4.0آخرین تحولات نرخ نان در آستانه ماه رمضانآخرین تحولات نرخ نان در آستانه ماه رمضان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

آخرین تحولات نرخ نان در آستانه ماه رمضان

یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش تمامی مولفه‌های تولید، انتظار می‌رود،دولت هرچه سریع‌تر درباره قیمت نان تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

به گزارش رادیوسهام ، محمدجواد کرمی رئیس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم صنعتی ، درباه آخرین وضعیت نرخ نان در آستانه ماه رمضان، اظهار کرد: با توجه به افزایش تمامی مولفه‌های تولید اعم از هزینه‌های کارگری، آب، برق، گاز و غیره طبیعی است که نرخ نان در بازار دستخوش تغییر و تحولاتی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه قیمت نان در اختیار دولت است، افزود: براین اساس باید منتظر ماند و دید که دولت درباره قیمت نان چه تصمیماتی را اتخاذ می‌کند.

کرمی از ابلاغ طرح جامع آرد و نان توسط کارگروه نان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: ابلاغ و اجرای طرح جامع آرد و نان، مطمئنا بر قیمت نان تأثیرگذار خواهد بود.

رئیس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم، گفت: با توجه به ثبات نرخ نان از سال ۹۳ تاکنون و افزایش هزینه‌های تولید، انتظار می‌رود که تحول قیمتی در نان اتفاق بیفتد و در غیر این‌صورت بحث کیفیت نان در هاله‌ای از ابهام باقی خواهد ماند به طوریکه مردم شاهد نان با کیفیت در سفره‌های خود نخواهند بود.

حتما بخوانید :  سبقت دلار از رقبا

به گفته وی، با وجود افزایش هزینه‌های تولید، دیگر نانوایان توان پرداخت هزینه از جیب خود را ندارند، به همین دلیل انتظار می‌رود مسئولان امر هر چه سریع‌تر موضوع یکسان‌سازی نرخ آرد و گندم را حل و فصل کنند.

کرمی با اشاره به تأثیر طرح جامع یکسان‌سازی نرخ آرد و نان بر کیفیت نان تولیدی، بیان کرد: با یکسان‌سازی نرخ آرد و گندم، نانوایان در فضای رقابتی سالم به امر تولید مشغول می‌شوند و به این ترتیب کیفیت نانی که مورد انتظار مردم است، تحقق خواهد یافت.

این مقام مسئول گفت: هم اکنون مردم، دولت و نانوایان از کیفیت نان گلایه‌مندند و با اجرای طرح جامع یکسان‌سازی و رقابت سالم میان نانوایان،کیفیت نان تولیدی ناشی از نظارت مسئولان افزایش خواهد یافت و این در حالیست که نبود نظارت بر وضعیت تولید در شرایط کنونی، بی‌کیفیتی نان را به دنبال داشته است

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

جلسه مجمع موسس شرکت «بازار متشکل معاملات ارزی» در حالی روز گذشته به منظور بحث و بررسی در خصوص راه‌کارهای عملیاتی کردن این بازار در بانک مرکزی برگزار شد .
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.