2681, 2224, 
نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کردReviewed by سایت رادیوسهام on May 13Rating: 4.0 نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کرد نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: نوسانات قیمت طلا همیشه وجود دارد و پیش‌بینی برای آن نمی‌توان کرد.

به گزارش رادیوسهام ، محمد کشتی‌آرای ، با اشاره به نوسانات قیمت طلا در بازار، اظهار کرد: نوسانات قیمت طلا همیشه وجود دارد و نمی‌توان آینده آن را پیش‌بینی کرد، چرا که این نوسانات متوقف نخواهد شد.

وی ادامه داد: نوسان قیمت جهانی در قیمت عرضه و تقاضای بازار داخل، تأثیرگذار است، چرا که اویل صبح روز گذشته، قیمت طلا و سکه وضعیت افزایشی داشته، اما در طول روز با توجه به کاهش تقاضا و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، قیمت‌ها کمی افت می‌کند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به نوسان بازار طلا در آینده، افزود: بازار طلا به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست، چرا که قیمت‌ها باتوجه به قیمت جهانی و وضعیت دادوستد، تعیین می‌شوند.

کشتی‌آرای با اشاره به تأثیرگذاری پیش فروش سکه بر نوسانات بازار طلا، گفت: پیش فروش سکه می‌تواند بر بازار طلا تأثیرگذار باشد. در حال حاضر به دلیل آنکه پیش فروش‌ها تمام شده است، قیمت‌ها و واگذاری سکه به تعادل رسیده است

حتما بخوانید :  بازگشت تعادل به بازار مسکن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: در صورتی برداشت از صندوق توسعه ملی بتواند کمکی  در راستای تسهیل شرایط خانه دار شدن مردم کند به طور حتم مجلس با انجام بررسی های  کارشناسانه دقیق با آن موافقت می کند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.