2681, 2224, 
نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کردReviewed by سایت رادیوسهام on May 13Rating: 4.0 نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کرد نوسانات بازار طلا را نمی‌توان پیش‌بینی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: نوسانات قیمت طلا همیشه وجود دارد و پیش‌بینی برای آن نمی‌توان کرد.

به گزارش رادیوسهام ، محمد کشتی‌آرای ، با اشاره به نوسانات قیمت طلا در بازار، اظهار کرد: نوسانات قیمت طلا همیشه وجود دارد و نمی‌توان آینده آن را پیش‌بینی کرد، چرا که این نوسانات متوقف نخواهد شد.

وی ادامه داد: نوسان قیمت جهانی در قیمت عرضه و تقاضای بازار داخل، تأثیرگذار است، چرا که اویل صبح روز گذشته، قیمت طلا و سکه وضعیت افزایشی داشته، اما در طول روز با توجه به کاهش تقاضا و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، قیمت‌ها کمی افت می‌کند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به نوسان بازار طلا در آینده، افزود: بازار طلا به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست، چرا که قیمت‌ها باتوجه به قیمت جهانی و وضعیت دادوستد، تعیین می‌شوند.

کشتی‌آرای با اشاره به تأثیرگذاری پیش فروش سکه بر نوسانات بازار طلا، گفت: پیش فروش سکه می‌تواند بر بازار طلا تأثیرگذار باشد. در حال حاضر به دلیل آنکه پیش فروش‌ها تمام شده است، قیمت‌ها و واگذاری سکه به تعادل رسیده است

حتما بخوانید :  سود سپرده‎های بانکی از فردا «ماه‎شمار» می‎شود

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران در حالی که دیروز مرز روانی ۴ میلیون تومان را پشت سر گذاشته بود ، به رشد خود ادامه داد .
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.