تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

2067, 
تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در ماه مبارک رمضانReviewed by سایت رادیوسهام on May 13Rating: 4.0تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در ماه مبارک رمضانتخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در ماه مبارک رمضان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لبنیات در ماه مبارک رمضان

دبیر انجمن لبنی گفت: کارخانجات صنایع لبنی در ماه مبارک رمضان، محصولات خود را با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی در سطح فروشگاه‌های تعیین شده وزارت جهاد و وزارت صنعت ارائه خواهند کرد.

به گزارش رادیوسهام  به نقل از صدا و سیما، رضا باکری گفت: هم اکنون کارخانجات صنایع لبنی بیش از ۷ میلیون تن شیر خام سالانه دریافت و تبدیل می کنند؛ ضمن اینکه ۳ تا ۳ و نیم میلیون تن فرآورده های سنتی نیز در ماست‌بندی‌ها و خودمصرفی‌ها تولید می‌شود که در مجموع، به ۱۰ و نیم میلیون تن می رسد؛ از این رو ظرفیت تولید بیش از مصرف سرانه سالانه خانوار کشور است.

وی با بیان اینکه هیچگونه کمبودی در محصولات لبنی در ماه مبارک رمضان نخواهد بود، اضافه کرد: انواع فرآورده های لبنی به وفور در اختیار خانواده ها خواهد بود و هیچگونه افزایش قیمتی در ماه مبارک رمضان در حوزه محصولات لبنی نخواهیم داشت.

حتما بخوانید :  مجمع موسس شرکت «بازار متشکل معاملات ارز»

باکری گفت: درباره تغییر قیمت ها، مراحل کارشناسی در سازمان حمایت طی شده و دامداران اسناد و مدارک خود را ارائه دادند که این اسناد بررسی و به ستاد تنظیم بازار ارائه شده و امیدواریم این هفته تصویب شود؛ اما هر چه درباره تغییرات قیمتی تصویب شود بعد از ماه مبارک رمضان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: ستاد تنظیم بازار از سال ۹۴ هیچ مصوبه ای درباره قیمت فرآورده های لبنی نداشته است؛ از این رو کارخانجات معادل تورم سالانه و اثربخشی آن روی محصولات که ناشی از دستمزد، هزینه های انرژی، مواد بسته بندی و نرخ برابری ارز است تغییرات قیمت داشتند در سال ۹۷ نیز برای ۱۲ درصد اثربخشی تغییرات نرخ ارز و مواد پتروشیمی مورد نیاز برای بسته بندی، پیشنهادهایی به سازمان حمایت ارائه شده که پس از ارسال به ستاد تنظیم بازار، تصمیم گیری خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.