2224, 
تکلیف سهام عدالت مشمولان متوفی مشخص می شودReviewed by سایت رادیوسهام on May 13Rating: 4.0تکلیف سهام عدالت مشمولان متوفی مشخص می شود تکلیف سهام عدالت مشمولان متوفی مشخص می شود
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: تعیین تکلیف اداری و حقوقی انتقال مالکیت و سود سهام عدالت مشمولان متوفی کاری پیچیده و زمانبر است که در دستور کار این سازمان قرار دارد.

به گزارش به گزارش رادیوسهام به نقل از  از سازمان خصوصی سازی، «علی اشرف عبدالله پوری حسینی» روز یکشنبه اظهار داشت: اصل سهام عدالت و سود آن باید میان وراث تقسیم شود، حالا اگر یکی از وراث هم فوت کرده باشد، این موضوع پیچیده‌تر می‌شود.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی بیان کرد: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا در چند ماه آینده پس از فراهم آمدن زیرساختهای لازم، اطلاع رسانی مناسبی در خصوص نحوه تقسیم اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث و همچنین مدارک مورد نیاز انجام دهیم.
به گفته وی، اقدام های لازم برای تهیه نرم افزارها و بسترهای الکترونیکی مورد نیاز این دسته از مشمولان سهام عدالت انجام خواهد شد.

چندی پیش «سیدجعفر سبحانی» مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: تاکنون ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر پس از تسویه حساب سود سهام عدالت گروه های مربوط به خود، اقدام به ثبت شماره شبای حساب بانکی کرده اند که پس از تایید شماره شبای آنها تا پایان خردادماه امسال سود خود را دریافت می کنند.
به گفته وی ۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت متوفی داریم که فرآیند واریز سود به این گروه نیز در حال طی شدن است و تا تیرماه امسال تکلیف این گروه مشخص می شود

حتما بخوانید :  حبس نفس‌ها در بازار جهانی

منبع: ایرنا

خبر انتخاب شده برای شما

نخست وزیر روسیه از بسته جدید ارزی اتحادیه اروپا برای حفاظت از منافع اقتصادی اروپا با ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.