تاریخ: ۱۳:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

2067, 
انتقال کیفی‌سازی رنو به قطعه‌سازان ایرانیReviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0انتقال کیفی‌سازی رنو به قطعه‌سازان ایرانیانتقال کیفی‌سازی رنو به قطعه‌سازان ایرانی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

انتقال کیفی‌سازی رنو به قطعه‌سازان ایرانی

قطعه سازان ایرانی در تولید قطعات پلاستیکی، داشبورد، سپر، سیم و در کل قطعات بدنه خودرو بسیار با کیفیت و توانمند هستند.

به گزارش رادیوسهام،   معاون ارشد کیفیت رنو در ایران گفت: قطعه سازان ایرانی توانایی پیوستن به زنجیره تامین جهانی اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی را دارند. دومینیک لعل، امروز در یک نشست تخصصی با خبرنگاران به افزایش کیفیت محصولات تولیدی رنو در ایران همزمان با رشد فروش اشاره کرد و گفت: در طول دو سال گذشته کیفیت محصولات رنو در ایران با وجود افزایش چشمگیر تولید رو به بهبود بوده است. منظور ما از کیفیت ارائه خودروهای قابل اعتماد به مشتریان است.
او ادامه داد: برای حفظ کیفیت و روند رو به رشد آن، ما باید راه های کیفی سازی را به شرکای خود در ایران انتقال دهیم که هم اکنون با حضور کارشناسان بخش کیفیت رنو در خطوط تولید ایرانی، این موضوع در حال انجام است. لعل با بیان اینکه ما در سایت های تولیدی قطعه سازان ایرانی نیز حضور دائم داریم تا مطمئن شویم که از مرحله نخست تولید قطعات با کیفیت صورت می گیرد، اظهار کرد: سال گذشته ۶۰۰ نفر روز در سایت های تولیدی قطعه سازان حضور داشتیم و نیمی از نیروهای ما در ایران خودرو و پارس خودرو، حاضر هستند.معاون ارشد کیفیت رنو در ایران با تاکید بر اینکه در یکسال گذشته ما شاهد تغییرات مثبت بسیاری در سایت های تولیدی بودیم، تصریح کرد: گرچه هنوز سایت های تولیدی ما در ایران الگو نیستند اما می توانیم آنها را با سایت های تولیدی رنو-نیسان-میتسوبیشی مقایسه کنیم. او با اشاره به رده بندی قطعه سازان ایرانی، بیان کرد: خوشبختانه در طول یکسال گذشته قطعه سازان ایرانی نیز از نظر کیفی بسیار رشد داشته اند و اکنون هیچ قطعه سازی در رده D که پایین ترین سطح قطعه سازان بود، نداریم.لعل ، مبنی براینکه آیا قطعه سازان ایرانی در رده A قرار دارند و در تولید کدام قطعات توانمندی بیشتری دارند؟ گفت: اکنون هیچ قطعه سازی در رده A نداریم اما پیش بینی می کنیم تا آخر امسال چند قطعه ساز بتوانند به این رتبه دست پیدا کنند.  او افزود: قطعه سازان ایرانی در تولید قطعات پلاستیکی، داشبورد، سپر، سیم و در کل قطعات بدنه خودرو بسیار با کیفیت و توانمند هستند.

حتما بخوانید :  پرتفوی پرریسک بیمه معلم کاهش یافت

معاون ارشد کیفیت رنو ادامه داد: وضعیت قطعه سازان ایرانی از نظر تکنولوژی خوب است و سرمایه گذاری و تکنولوژی مشکل آنها نیست بلکه آنها به یک بازنگری در مدیریت نیاز دارند.

سخت گیری در کیفیت در دستور کار رنو

در ادامه این نشست، مهدی مهرآور، قائم مقام کیفیت رنو در ایران، با بیان اینکه ۵۰ نفر نیرو در واحد کیفیت رنو در ایران مشغول فعالیت هستند، اظهار کرد: بخشی از این افراد در سایت های تولیدی حضور دارند و وظیفه نهادینه کردن روش های کیفی در این سایت ها را برعهده دارند.

او ادامه داد: سایت های تولیدی زمانی مجوز تولید انبوه را دریافت می کنند که همه آیتم های کیفی را پاس کرده باشند. ارزیابی کیفیت فرآیند تولید نیز یکی دیگر از وظایف ما است.

منبع: خودروگار

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.