مرتضی قربانی مدیر فروش شرکت کویرتایر مطرح کرد:
تاریخ: ۱۳:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

2067, 
رشد تقاضای خرید تایر در بازار|تخفیف ها حذف شده و بازار کشش افزایش قیمت داردReviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0رشد تقاضای خرید تایر در بازار|تخفیف ها حذف شده و بازار کشش افزایش قیمت داردرشد تقاضای خرید تایر در بازار|تخفیف ها حذف شده و بازار کشش افزایش قیمت دارد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

از بازار تایر خبر می رسد که بدلیل رشد قیمت و نایاب شدن لاستیک های خارجی ، اقبال به لاستیک های داخلی افزایش یافته است .

رشد تقاضا در بازار تایر

به گزارش رادیوسهام ، مرتضی قربانی مدیر فروش شرکت کویرتایر در خصوص وضعیت بازار تایر کشور  گفت: در حال حاضر، وضعیت فروش مناسب ارزیابی می شود و می توان گفت تقاضای خرید تایر در بازار نسبت به دی ماه، بهبود محسوسی داشته است. بخشی از رونق تقاضا به سبب افزایش نرخ دلار می باشد که هم قیمت تایرهای وارداتی را تحت تاثیر قرار داده و رقابت را برای تولیدکنندگان داخلی بهبود بخشیده و هم نوعی تقاضای احتیاطی از جانب عمده فروشان و نمایندگی ها ایجاد کرده است. دغدغه احتمال افزایش قیمت ها برخی خریداران را به خرید و دپوی تایر ترغیب می کند.

وی ادامه داد : ضمن اینکه معمولا بازار خرید و فروش تایر در ماه های خاصی از سال مانند اردیبهشت ماه و اسفندماه با رونق بیشتری همراه می باشد و این موضوع هم به افزایش حجم فروش تایر کمک می کند.

حتما بخوانید :  مجمع موسس شرکت «بازار متشکل معاملات ارز»

تخفیف ها حذف شده و بازار کشش رشد قیمت دارد

مدیر فروش شرکت کویر تایر : البته افزایش نرخ دلار، بهای تمام شده تولید تایر را هم افزایش خواهد داد. تخفیفاتی که از سوی تولیدکنندگان تایر به نمایندگی ها ارائه می شد، حذف شده و به نظر می رسد اگر انجمن صنفی تصمیم به افزایش قیمت تایر در بازار بگیرد، بازار کشش افزایش قیمت را خواهد داشت.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.