احسان دشتیانه معاون بازاریابی و فروش شرکت ذوب آهن اصفهان :
تاریخ: ۱۳:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

2067, 
خروج آمریکا از برجام تاثیری در صادرات ذوب آهن نداردReviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0خروج آمریکا از برجام تاثیری در صادرات ذوب آهن نداردخروج آمریکا از برجام تاثیری در صادرات ذوب آهن ندارد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سرانجام پس از ماه ها سنگ اندازی کاخ سفید در مسیر برجام ، آمریکا از این توافق هسته ای خارج شد . خروج آمریکا از برجام با مخالفت اتحادیه اروپا همراه شد .

 

به گزارش رادیوسهام ، احسان دشتیانه معاون بازاریابی و فروش شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص وضعیت صادرات محصولات شرکت و تاثیر خروج آمریکا از برجام بر روند صادرات  گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان، قبل از برجام نیز صادرات داشته و با امضای توافق برجام، گشایشی از سمت آمریکا نداشته ایم که اینک با خروج آمریکا از برجام، خللی در روند صادرات ایجاد شود. ارتباطاتی با بازارهای اروپا ایجاد شده که البته فعلا هیچ مشکلی با اروپا نداریم.

وی ادامه داد : روند صادرات شرکت در ۳ ماهه پایانی سال ۹۶ بهبود یافت و این بهبود، در دو ماه گذشته نیز تداوم داشته است. این بهبود، مرهون وضعیت قیمت های جهانی بوده و ارتباطی با برجام ندارد ، فعلا بازارهای جهانی شرایط قیمتی با ثباتی دارند و مادامی که این ثبات ادامه داشته باشد، وضعیت مطلوب صادرات ذوب هم تداوم خواهد داشت.

حتما بخوانید :  فشار دلار بر سکه

دشتیانه در پایان در خصوص عواملی که می تواند تاثیر منفی در صادرات داشته باشد گفت : آنچه می تواند اثر منفی در روند صادرات بر جای گذارد، غیر واقعی بودن نرخ ارز است.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۲۳۲ واحد رشد کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.