2224, 
واریز تدریجی سود سهام عدالت مشمولین متاخرReviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0واریز تدریجی سود سهام عدالت مشمولین متاخرواریز تدریجی سود سهام عدالت مشمولین متاخر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

واریز تدریجی سود سهام عدالت مشمولین متاخر

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در حال بررسی موارد حقوقی و اداری مربوط به نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولین متوفی هستیم که تعیین تکلیف این دسته از مشمولان بعد از طی کردن مراحل قانونی مشخص خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام ، سید جعفر سبحانی در خصوص آخرین وضعیت سود سهام عدالت مشمولین متوفی بیان کرد: در حال بررسی موارد حقوقی و اداری مربوط به نحوه واریز سود سهام عدالت مشمولین متوفی هستیم که تعیین تکلیف این دسته از مشمولان بعد از طی کردن مراحل قانونی مشخص خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در حال تدوین و بررسی امور حقوقی و اداری در این زمینه هستیم و تدارک‌های لازم در خصوص نرم افزار‌ها و بستر‌های الکترونیکی نیز در این زمینه لحاظ خواهد شد.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی تاکید کرد: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا در چند ماه آینده پس از فراهم آمدن زیرساخت‌های لازم، اطلاع رسانی مناسبی در خصوص نحوه تقسیم اصل سهام عدالت و سود آن میان وراث و همچنین مدارک مورد نیاز انجام دهیم.

حتما بخوانید :  طرح حذف دلار از اقتصاد روسیه پیش از ۲۰۱۸ کلید می خورد

سبحانی با اشاره به واریز بیش از ۳ هزار میلیارد تومان سود به حساب مشمولین گفت: حدود ۳ هزار میلیارد تومان سود سهام میان بیش از ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مشمولانی که کد شبای خود را تا قبل از اوایل بهمن ماه پارسال به سامانه سهام عدالت ارسال کرده بودند توزیع شده است.

وی در این باره اظهار کرد:بین جمعیتی حدود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر سودی در حدود ۲۸۲ میلیارد تومان تقسیم شده است.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی خاطر نشان کرد: سود سهام مشمولانی که کد شبای آن‌ها بعد از اوایل بهمن ماه پارسال تا ۱۰ اردیبهشت ماه به سامانه سهام عدالت ارسال و هم اکنون تأیید و تجمیع شده از مجموع ۳۴ بانک حدود ۲۶ بانک توزیع و ۸ بانک دیگر نیز به تدریج واریز خواهد شد

منبع: میزان

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: در کمیته نانو این ستاد برای توسعه فناوری‌های جدید هدف‌گذاری و با راه‌اندازی صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر به ارزش پانصد میلیارد ریال از ایده‌ها پشتیبانی خواهیم کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.