تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

2067, 
ولغدر درباره تغییر با اهمیت سود توضیح دادReviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0ولغدر درباره تغییر با اهمیت سود توضیح دادولغدر درباره تغییر با اهمیت سود توضیح داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

ولغدر درباره تغییر با اهمیت سود توضیح داد

«ولغدر» اعلام کرده است : بر اساس قرارداد مبلغ ۴۱۹ هزار و ۴۵۸ میلیون ریال بابت خرید ۱۵۳ دستگاه کامیون کمپرسی LK2624 به شرکت ایران خودرو دیزل پرداخت شد. با توجه به تحویل ۴۱ دستگاه (از ۱۵۳ دستگاه )، به مانده مبالغ پرداختی خریدار طبق تبصره هفت و هشت قرارداد ، سود مشارکت به شرکت تعلق خواهد گرفت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت لیزینگ خودرو غدیر درباره تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم توضیح داد.

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در خصوص تعدیل مثبت ۳۱ هزار و ۴۰۹ میلیون ریالی سود سال مالی منتهی به پایان آذرماه ۹۷ توضیح داد.

«ولغدر» اعلام کرده است : بر اساس قرارداد مبلغ ۴۱۹ هزار و ۴۵۸ میلیون ریال بابت خرید ۱۵۳ دستگاه کامیون کمپرسی LK2624 به شرکت ایران خودرو دیزل پرداخت شد. با توجه به تحویل ۴۱ دستگاه (از ۱۵۳ دستگاه )، به مانده مبالغ پرداختی خریدار طبق تبصره هفت و هشت قرارداد ، سود مشارکت به شرکت تعلق خواهد گرفت.

در سال مالی جاری (پایان آذر ماه ۹۷ ) تا تاریخ پایان فروردین ماه ۹۷ مبلغ ۵۱ هزار و ۶۴۵ میلیون ریال سود مشارکت از این محل شناسایی شده است. مانده تحویل نشده در تاریخ فوق مبلغ ۳۰۸ هزار و ۲۱۱ میلیون ریال است.

حتما بخوانید :  سهم سایپا از فروش هر پراید ۲۰۰۰ دلار است

همچنین قراردادی با شرکت ایران خودرو منعقد شده که فروش تعداد تقریبی ۵ هزار دستگاه خودرو با اقساط ۲۴ ماهه و سررسید شش ماهه در بر داشته است، این قرارداد یکی از مهمترین قراردادهای شرکت لیزینگ خودرو غدیر بوده و تا تاریخ تهیه این گزارش مبلغ ۹۵۴ هزار و ۵۶۴ میلیون ریال تسهیلات اعطایی در دفاتر این شرکت ثبت شده است.

 در اطلاعات مالی پیش بینی شده سال مالی منتهی به پایان آذرماه امسال ، درآمد های عملیاتی ۱۳۶ هزار و ۲۱۱ میلیون ریال با فرض تحویل خودروهای موضوع قرارداد با شرکت ایران خودرو دیزل و لیزینگ آنها لحاظ شده بود و با توجه به عدم تحویل خودروهای مذکور، سود شناسایی شده از این محل در پیش بینی تعدیل شده حذف و درآمد ناشی از قرارداد با شرکت ایران خودرو به مبلغ ۱۳۴ هزار و ۳۸۹ میلیون ریال شناسایی شد.

در مجموع در اطلاعات مالی پیش بینی تعدیل شده سال مالی پایان آذرماه امسال، درآمد های عملیاتی به مبلغ ۱۵۷ هزار و ۱۳۰ میلیون ریال است.

 هزینه های فروش، اداری و عمومی به دلیل ذخیره مطالبات مشکوک الوصول، طبق دستورالعمل بانک مرکزی، از مبلغ ۹۲ هزار و ۴۶ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۲ هزار و ۲۲ میلیون ریال تغییر یافته است.

سایر اقلام عملیاتی با توجه به شناسایی سود مشارکت ناشی از قرارداد با شرکت ایران خودرو دیزل و کاهش مبلغ ثمن نقدی دریافتی از مستاجرین از مبلغ ۳۳ هزار و ۵۱۰ میلیون ریال به مبلغ ۶۶ هزار و ۶۴۵ میلیون ریال تغییر یافته است.

حتما بخوانید :  دستورکار رفع مشکل کم‌آبی « شپنا »

سایر درآمدها و هزینه های غیر عملیاتی با توجه به افزایش سود سپرده و سایر درآمدهای ناشی از ارائه خدمات به مشتریان، از مبلغ ۹ هزار و ۴۱۳ میلیون ریال به مبلغ ۱۲ هزار و ۳۴ میلیون ریال تغییر یافته است

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.