تاریخ: ۱۹:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

2067, 
برنامه ريزي سايپاديزل برای توليد 10 هزار دستگاه خودروي تجاري در سال 97Reviewed by سایت رادیوسهام on May 14Rating: 4.0برنامه ريزي سايپاديزل برای توليد 10 هزار دستگاه خودروي تجاري در سال 97برنامه ريزي سايپاديزل برای توليد 10 هزار دستگاه خودروي تجاري در سال 97
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

برنامه ریزی سایپادیزل برای تولید 10 هزار دستگاه خودروی تجاری در سال 97

مدیرعامل سایپادیزل گفت: زیرساخت های لازم برای افزایش تولید انواع محصولات تجاری مهیا شده و بر همین اساس، تولید ۱۰ هزار دستگاه محصول در سال ۹۷  برنامه ریزی شده است.

به گزارش رادیوسهام ،  محمد هادی نوری در جمع نمایندگان خدمات پس از فروش و عاملین مجاز فروش قطعه شرکت خدمات فنی رنا، ضمن اعلام خبر فوق افزود: با دیپلماسی مناسب صنعتی که با ولوو تراکس قدیمی ترین شریک تجاری خود داشتیم، تعداد ۸ هزار دستگاه از تولیدات سایپادیزل را محصولات ولوو تشکیل خواهند داد تا ضمن تأمین خودروهای طرح نوسازی ناوگان، نیازهای سایر مشتریان این کامیون پرطرفدار نیز مرتفع شود.

وی با اشاره به طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای گفت: واگذاری محصولات این طرح به صورت کلید به کلید، برای شرکت سایپادیزل به صورت ماموریت ویژه ای تعریف شده که بر این اساس، ۸ هزار دستگاه محصول از تولیدات در سال ۹۷ ، به این طرح ملی اختصاص خواهد یافت. در این راستا، با توجه به افزایش حجم بازار سایپادیزل و برنامه های تولید پیش رو، نقش نمایندگان در ارائه خدمات پس از فروش بسیار پُر رنگ، حیاتی و حائز اهمیت است.

حتما بخوانید :  پرتفوی پرریسک بیمه معلم کاهش یافت

مدیرعامل سایپادیزل در ادامه افزود: برنامه فروش شرکت خدمات فنی رنا در سال ۹۷ با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی همراه خواهد بود و بر اساس تیراژ تولید سال جاری تدوین شده و شرکت رنا با کمک نمایندگان خود در سراسر کشور، می تواند این امر را محقق سازد. همچنین، برنامه ریزی لازم در خصوص تأمین به موقع قطعات اصلی صورت پذیرفته است.

عضو هیأت مدیره سایپادیزل با اشاره به سفارش گذاری انجام شده برای تأمین قطعات یدکی خاطرنشان کرد: تقویت شبکه نمایندگی ها از طریق ارائه اعتبار، توسعه بازار قطعات، اختصاص ابزار مخصوص با توجه به نیاز شبکه و نیز آموزش پرسنل، از دیگر برنامه های جاری شرکت سایپادیزل و خدمات فنی رنا به شمار می آید که تحقق این برنامه ها، منوط به همکاری متقابل با نمایندگان است.

گفتنی است، شرکت خدمات فنی رنا به عنوان متولی امر خدمات پس از فروش محصولات سایپادیزل با دارا بودن ۳۸ نمایندگی خدماتی و ۲۳ عاملیت فروش قطعه، به عنوان بزرگترین شبکه ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در سطح کشور شناخته می شود.

منبع: سایپانیوز

خبر انتخاب شده برای شما

همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.