تاریخ: ۱۱:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

2067, 
تأکید مدیرعامل فولاد مبارکه بر تنوع و توسعۀ محصولاتReviewed by سایت رادیوسهام on May 15Rating: 4.0 تأکید مدیرعامل فولاد مبارکه بر تنوع و توسعۀ محصولات تأکید مدیرعامل فولاد مبارکه بر تنوع و توسعۀ محصولات
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 تأکید مدیرعامل فولاد مبارکه بر تنوع و توسعۀ محصولات

جلسۀ کمیتۀ مدیریت فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران فولاد مبارکه روز  شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه برگزار شد و طی آن دکتر سبحانی پس از استماع گزارش های  معاونان و مدیران نواحی شرکت، ضمن قدردانی از رکوردهای کسب شده در فروردین ماه،  روند روبه رشد ارتقای ایمنی در شرکت را ارزشمند دانست و بر توجه بیشتر به مباحث  ایمنی، آماده سازی و پشتیبانی خطوط تولید برای توسعۀ سبد محصولات فولاد مبارکه و  دستیابی به اهداف سالانۀ شرکت تأکید کرد.

به گزارش رادیوسهام ، وی در بخش دیگری از سخنان خود از اقدامات فولاد مبارکه در احیای زاینده رود به عنوان یکی از اقدامات ماندگار و ارزشمند این شرکت یاد و تصریح کرد: به عنوان یک شهروند وظیفه داریم با ارائۀ پروژه ها و طرح های مختلف در حفظ منابع آبی و استفادۀ بهینه از آن همت گماریم.

دکتر سبحانی در ادامه از پیش بینی و ارائۀ راهکارهای مناسب برای پشتیبانی خطوط تولید به عنوان یکی از مهمترین اصول موفقیت و پایداری سازمان یاد کرد و گفت: پیش از اینکه موضوعات مختلف به گلوگاه تبدیل شود، باید برای آنها راهکارهای مناسبی داشته باشیم.

حتما بخوانید :  رشد ۵۷ درصدی سود «وصندوق»

مدیرعامل فولاد مبارکه با تأکید بر اهمیت تولید محصولات کیفی با ارزش افزودۀ بالا تصریح کرد: باید بر کیفیت مواد و تجهیزات ورودی شرکت نیز نظارت بیشتری صورت گیرد تا مواد اولیۀ باکیفیت در اختیار خطوط تولید قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار فولاد، در ابتدای این جلسه گزارش پیگیری اقدامات کمیتۀ مدیریت اعم از تولید گندلۀ سنگان براساس برنامه، تسریع در اجرای پروژه های توسعۀ ۷٫۲ میلیون تن، شناسایی و اجرای اقدامات ضروری در مدیریت آب، برنامه ریزی جهت تامین قطعات یدکی در توسعه های اخیر، انجام پروژه های تحقیقاتی جهت شناسایی و جایگزینی مواد وارداتی با مواد تولید داخل و… از سوی دبیر کمیته مطرح شد.

منبع: معدن۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.