تاریخ: ۲۰:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶

2067, 
تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر دادReviewed by سایت رادیوسهام on May 16Rating: 4.0 تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 تیم جدید مدیریتی رتکو از جدی شدن چند قرارداد مهم و سودآور خبر داد

با توجه به تغییر مدیریتی در تابستان سال ۹۶از همان شروع فعالیت با برنامه و  استراتژی تا کنون برنامه های شرکت اعلام شد. ابوالفضل حسینی مدیر روابط  عمومی شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو  گفت: افزایش درآمد به  میزان ۵.٩درصدطی سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ ( درآمد سال ۹۵ از  مبلغ ۵۶٣ر۴٧٢ میلیون ریال به مبلغ ٨۴٠ر۵١۵ میلیون ریال ) از دیتاوردهای مدیریت  جدید بوده است.

به گزارش رادیوسهام ، با توجه به تغییر مدیریتی در تابستان سال ۹۶از همان شروع فعالیت با برنامه و استراتژی تا کنون برنامه های شرکت اعلام سد.

ابوالفضل حسینی مدیر روابط عمومی شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو گفت: افزایش درآمد به میزان ۵٫۹درصدطی سال مالی ۹۶ نسبت به سال مالی ۹۵ ( درآمد سال ۹۵ از مبلغ ۵۶۳ر۴۷۲ میلیون ریال به مبلغ ۸۴۰ر۵۱۵ میلیون ریال ) از دیتاوردهای مدیریت جدید بوده است.

وی گفت: تشکیل کمیته وصول مطالبات ، در این راستا با پیگیری و تلاش بی وقفه ، توانسته بخش اعظمی از مطالبات مشکوک الوصول خود را با تعامل دریافت نماید. به گفته وی؛ از جمله دستاوردهای دیگر این کمیته با کاهش دوره وصول از ۱٫۷  به ۱٫۰۷ و همچنین دریافت حصه نقدی بیشتر می باشد تا شرکت از این محل نسبت به تامین نقدینگی پروژه های جاری در کوتاهترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهد.

حتما بخوانید :  رضایت فعالان از سودهای قطعی | بورس پرسودترین بازار است

حسینی گفت: ورود به حوزه ابزارهای نوین که در این راستا بخش طرح و توسعه شرکت در حال مطالعه و بدست آوردن بازارهای هدف می باشد. به منظور کاهش ریسک نوسانات ارزی و تعاملات ارزی نسبتاً زیاد با ذینفعان خارجی، شرکت اقدام به افتتاح حساب ارزی نموده است.

وی افزود: با توجه به سود انباشته و شرایط مناسب شرکت، طبق قوانین سازمان بورس ملزم به افزایش سرمایه می باشد که در همین راستا در حال برنامه ریزی و تهیه گزارشات توجیهی هستیم که درصورت تکمیل و تایید سهامدار عمده، از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

حسینی گفت: شرکت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از معدود شرکت های دارای گواهی بین المللی بوده که اخیرا نیز در حوزه بازرسی لوله های آب شهری از طریق دستگاه Pipe Locator و Guided Wave در حال پیگیری جهت امتیاز و راه اندازی دستگاه مربوطه می باشد.

این مقام مسئول در رتکو گفت: سود هر سهم سال جاری شرکت بر مبنای گزارش بودجه ۹۷ مبلغ ۰۸۷ر۱ ریال پیش بینی شده است که بر اساس قراردادهای فعلی محاسبه گردیده است، اما با عقد قراردادهای جدید و با اهمیت بالا که در حال طی مراحل اداری آن هستیم و بزودی از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد، نوید سال خوبی را در جهت سودآوری شرکت می توان داد.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "واتی"

منبعک بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد : مالکیت سهام شرکت اصلی توسط شرکت‌های فرعی ممنوع شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.