مدیر مالی شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر مطرح کرد :
تاریخ: ۱۲:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۷

2067, 
۲ عامل مهمی که قندی ها را در آستانه ماه رمضان سبز کرد| آخرین وضعیت قپیراReviewed by سایت رادیوسهام on May 17Rating: 4.0۲ عامل مهمی که قندی ها را در آستانه ماه رمضان سبز کرد| آخرین وضعیت قپیرا۲ عامل مهمی که قندی ها را در آستانه ماه رمضان سبز کرد| آخرین وضعیت قپیرا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

۲ عامل مهمی که قندی ها را در آستانه ماه رمضان سبز کرد| آخرین وضعیت قپیرا

طی دو روز گذشته و در آستانه ماه مبارک رمضان گروه قندی حرکت رو به رشدی را آغاز کرده اند و با افزایش تقاضا در برخی نمادها به صف خرید رسیدند .

به گزارش رادیوسهام ، اردلان یوسفی مدیر مالی شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر در خصوص دلایل اقبال سهم قندی ها  گفت: به نظر می رسد بازار سرمایه روند مثبتی به خود گرفته و اقبال قندی ها تا حدودی تحت تاثیر جو کلی بازار باشد.

واردات شکر با دلار ۴۲۰۰ تومانی خبر مثبتی برای تولیدکنندگان شکر داخلی است

وی ادامه داد : همچنین واردات شکر با دلار ۴۲۰۰ تومان خبر مثبتی برای تولیدکنندگان شکر داخلی خواهد بود. تا قبل از تک نرخی شدن دلار ، شکر وارداتی بهای تمام شده کمتری داشت و واردکنندگان با عرضه شکر ارزان قیمت تر، روند فروش تولیدکنندگان داخلی را نیز تحت تاثیر قرار می دادند. با واردات شکر بر مبنای دلار ۴۲۰۰ تومانی، بهای تمام شده محصول وارداتی افزایش یافته و ازین پس، فروش با شرایط بهتری انجام خواهد شد.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پردیس"

اعلام نرخ فروش شکر در ماه های آتی / ماه رمضان تاثیر چندانی بر فروش قندی ها ندارد

یوسفی از دیگر عوامل اقبال به گروه قندی  گفت : نرخ فروش شکر امسال هم، در ماه های آینده اعلام می شود و این موضوع می تواند سبب جذابیت قندی ها شود. فرارسیدن ماه مبارک رمضان تاثیر چندانی بر روند فروش شرکت های قندی نخواهد داشت؛ شاید مصرف شکر در ماه مبارک رمضان افزایش یابد، ولی شکر مصرفی برای این ماه، از قبل خریداری شده است.

کشت پاییزه چغندر قند نداشتیم / در حال اورهال خطوط تولید هستیم

مدیر مالی «قپیرا» در خاتمه تصریح کرد: قپیرا کشت پاییزه نداشته و فعلا مشغول اورهال و آماده سازی خطوط تولید برای تبدیل چغندرقند کشت بهاره به شکر است .  تحویل چغندرقند کشت بهاره، در شهریورماه انجام خواهد شد. امیدواریم امسال وضعیت کشت چغندرقند و تولید و فروش شکر به گونه ای باشد که سودآوری مناسبی برای قندی ها محقق شود.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

انتشار دو خبر جدید و مهم شاید منجر به بهبود وضعیت بورس و کاهش هیجانات بازارهای رقیب ارز و سکه و طلا شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.