2681, 2224, 
مهمترین موانع افزایش قیمت طلا در روزهای آینده چیست؟Reviewed by سایت رادیوسهام on May 22Rating: 4.0مهمترین موانع افزایش قیمت طلا در روزهای آینده چیست؟مهمترین موانع افزایش قیمت طلا در روزهای آینده چیست؟
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مهمترین موانع افزایش قیمت طلا در روزهای آینده چیست؟

تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که تقویت ارزش دلار و بهره اوراق قرضه خزانه داری آمریکا مهمترین موانع موجود برای افزایش قیمت طلا در روزهای آینده به شمار می رود.

به گزارش کیتکو نیوز، کن موریسون سردبیر نشریه موریسون اند مارکتس تاکید کرد: به نظر من قیمت طلا در روزهای آینده تا حد زیادی به روند نوسانات ارزش دلار و بهره اوراق قرضه خزانه داری آمریکا بستگی خواهد داشت.

به گزارش رادیوسهام ، بر اساس این گزارش وی افزود: به نظر من قیمت طلا می تواند در روزهای آینده بالاتر از سطح حمایتی ۱۲۸۰ دلاری تثبیت شود و به زودی تا ۱۳۰۵ دلار در هر اونس افزایش خواهد یافت.

فیل فیلین استراتژیست موسسه سرمایه گذای پرایس فیوچرز نیز گفت: افت قیمت طلا در روزهای گذشته موجب افزایش تقاضای فیزیکی خواهد شد. به نظر من فشار فروش در روزهای اخیر عامل اصلی کاهش قیمت جهانی طلا بوده است.

ریچارد بیکر تحلیلگر اقتصادی نیز پیش بینی کرده است که قیمت طلا در روزهای آینده بار دیگر به بیش از ۱۳۰۰ دلار خواهد رسید. وی بر این باور است که افزایش تورم در اقتصاد آمریکا در نهایت به نفع تقاضا و قیمت طلا خواهد بود.

حتما بخوانید :  پرداخت نرخ سود بالا نشانه ورشکستگی بانک‌ است

البته برخی تحلیلگران نیز معتقدند که افزایش ارزش دلار آمریکا در روزهای آینده موجب خواهد شد تا قیمت طلا تا ۱۲۷۵ دلار در هر اونس کاهش یابد.

منبع: ساین طلا

خبر انتخاب شده برای شما

معاون اول رئیس جمهوردر نامه ای به وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت درباره خودروهای وارداتی معطل مانده در گمرک تذکر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.