2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سالانه غشانReviewed by سایت رادیوسهام on May 22Rating: 4.0گزارش مجمع عمومی عادی سالانه غشانگزارش مجمع عمومی عادی سالانه غشان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه غشان

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پگاه خراسان با تقسیم سود ۳۷۵ریالی برگزار شد.

به گزارش رادیوسهام ، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پگاه خراسان برای تصویب صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۶برگزار شد. در این جلسه ابتدا بزم آرا؛ مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیات مدیره پرداخت و پس از آن به سوالات سهامداران پاسخ داده شد. در پایان نیز گزارش حسابرس و بازرس قانونی قرائت شد.

بزم آرا گزارش خود را بطور مختصر ارائه کرد که شامل توضیحاتی در خصوص عملکرد مالی بود. مهمترین مطالب ذکر شده توسط وی و گاها در پاسخ به پرسش سهامداران به شرح زیر است:

* در سال ۹۶،۵٫۴درصد افزایش قیمت داشتیم.
* در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵، ۴۸درصد افزایش صادرات داشتیم.
* در سال ۹۶، مصرف آب و برق و نیروی انسانی به ترتیب ۱۲درصد، ۱۵درصدو ۵درصد کاهش یافت.
* در برنامه سال۹۷، احداث سکوی شیر در شهرستان فردوس داریم.
* املاک تملک شده اشاره شده در بند۸-۲حسابرسی،مراحل مزایده ی آن ها در حال انجام است و صرف روزهای آتی به فروش می رسد.
* تخفیف داده شده به شرکت های پخش برابر با ۳۱درصد است.
* صادرات از طریق شرکت بازرگانی انجام می شود و عمده ی صادرات به کشور افغانستان و به صورت ریالی است. علت تفاوت قیمت فروش صادراتی با فروش داخلی به علت تفاوت فرمولاسیون است.
* با توجه به افزایش نرخ شیر خام برای گرفتن افزایش نرخ فروش در حال رایزنی هستیم و در بودجه افزایش قیمت را در سه ماهه دوم پیش بینی کردیم.
* واردات مایع پنیر، پاکت های بسته بندی و… عموما از کشور دانمارک است.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه "زپارس"

در پایان این جلسه روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد و پس از تصویب صورت های مالی مورد گزارش سهامداران به تقسیم ۳۷۵ ریال سود به ازای هر سهم رای دادند.

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری بهمن، صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۱۳۹۷/۹/۳۰ و گزارش فعالیت هیات‌مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت و سود نقدی به‌ازای هر سهم نماد «وبهمن» به مبلغ ۱۴۰ ریال تصویب شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.