تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

2067, 
واگذاری پالایشگاه کرمانشاه زیر ذره‌بین مجلسReviewed by سایت رادیوسهام on May 22Rating: 4.0 واگذاری پالایشگاه کرمانشاه زیر ذره‌بین مجلس واگذاری پالایشگاه کرمانشاه زیر ذره‌بین مجلس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

نایب‌رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی گفت: گزارشات دستگاه‌های نظارتی و سازمان بازرسی کل کشور در خصوص قیمت غیرکارشناسی پالایشگاه کرمانشاه و اهلیت خریدار بررسی می‌شود.

به گزارش رادیوسهام  به نقل از خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه در خصوص جلسه دیروز هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی گفت: در این جلسه کارشناسان دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس نقطه نظرات خود را درباره سؤالات محور تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه ارائه کردند.

نایب‌رئیس هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی افزود: بر این اساس مقرر شد گزارش سایر دستگاه‌های ذی‌ربط در خصوص تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه در جلسات بعدی هیئت تحقیق و تفحص ارائه شود و مقرر شد در این رابطه با دادستانی دیوان محاسبات جلسه مشترکی برگزار شود.

سعیدی مبارکه یادآور شد: بررسی قیمت غیرکارشناسی پالایشگاه کرمانشاه و اهلیت خریدار از جمله محورهای نشست دیروز هیئت تحقیق و تفحص مجلس از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی بود و مقرر شد در این رابطه گزارشات دستگاه‌های نظارتی و سازمان بازرسی‌کل کشور نیز مورد بررسی قرار بگیرد.

خبر انتخاب شده برای شما

هم اکنون ۳۵ مورد صکوک مجموعاً به ارزش حدود ۲۵۰ هزار میلیارد ریال در بازار سرمایه در حال معامله اند و تا کنون ۲۵ مورد از انواع صکوک منتشره در بازار سرمایه به مبلغ بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال سررسید شده که همگی در مواعد مقرر تسویه شده اند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.
حتما بخوانید :  پایان داغ تابستان برای حقیقی‌ها