تاریخ: ۱۹:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳

2067, 
رشد ۳ درصدی تولید شمش فولاد خراسان در اردیبهشت ماهReviewed by سایت رادیوسهام on May 24Rating: 4.0رشد ۳ درصدی تولید شمش فولاد خراسان در اردیبهشت ماهرشد ۳ درصدی تولید شمش فولاد خراسان در اردیبهشت ماه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

فولاد خراسان گزارش تولید ماهانه خود در اردیبهشت ماه را منتشر کرد که براساس این گزارش تولید شمش با ۳ درصد رشد نسبت به فروردین ماه به ۹۴ هزار تن رسید.

به گزارش  رادیوسهام  ، فولاد خراسان در اردیبهشت ماه امسال افت تولید آهن اسفنجی و میلگرد را به ثبت رساند اما در تولید گندله افزایشی بود.

این شرکت در اردیبهشت ماه ۵۱ هزار تن میلگرد، ۱۱۳ هزار تن آهن اسفنجی و ۴۰ هزار تن گندله تولید کرده بود درحالی که تولید فروردین ماه به ترتیب ۵۷ هزار تن، ۱۱۸ هزار تن و ۲۸ هزار تن بود.

فولاد خراسان در دو ماهه اول امسال درمجموع ۲۳۱ هزار تن آهن اسفنجی، ۱۸۵ هزار تن شمش، ۱۰۷ هزار تن میلگرد و ۶۸ هزار تن گندله تولید کرده است.

فروش شمش شرکت نیز در اردیبهشت ماه ۸.۵ درصد رشد نسبت به فروردین داشت و از ۲۲ هزار تن به ۲۴ هزار تن رسید.

فروش میلگرد هم افزایش قابل توجهی داشت و به واسطه فروش محصولات موجود در انبار فروش از تولید پیشی گرفت و با رشد ۸۱.۳ درصدی از ۳۷ هزار تن فروردین ماه به ۶۷ هزار تن در اردیبهشت ماه رسید.

حتما بخوانید :  اما و اگرهای رشد ادامه‌دار بورس تهران

جمع فروش فولاد خراسان در دو ماهه اول امسال ۱۰۵ هزار تن میلگرد، ۴۶ هزار تن شمش و ۸ هزار تن آهن اسفنجی بود.

۲۵ درصد شمش تولید شده فولاد خراسان همچنان در انبارهاست اما در محصول نهایی فروش خوب بوده است و دپوی زیادی در انبار این کارخانه نمی باشد.

درخصوص نرخ فروش شمش فولاد خراسان نیز باید گفت میانگین نرخ فروش از ۲۰۸۵ تومان به ازای هر کیلوگرم فروردین ماه به ۲۱۲۷ تومان در اردیبهشت ماه رسیده است که حکایت از رشد بهای شهش در بازار داخلی دارد.

رشد ۳ درصدی تولید شمش فولاد خراسان در اردیبهشت ماه

منبع: چیلان

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.