تاریخ: ۱۲:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۶

2067, 
سرمایه گذاران بورسی در خرداد ماه بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال سود دریافت کردندReviewed by رادیو سهام on May 27Rating: 5.0سرمایه گذاران بورسی در خرداد ماه بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال سود دریافت کردندسرمایه گذاران بورسی در خرداد ماه بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال سود دریافت کردند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال سود انواع اوراق در خرداد ماه جاری به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود. سرمایه گذاران بورسی در خرداد ماه بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال سود دریافت کردند

به گزارش رادیو سهام، مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی از پرداخت بیش از ۱۱ هزار و ۴۶۶ میلیارد ریال سود انواع اوراق به سرمایه گذاران درخرداد ماه جاری خبر داد.

همچنین زمان سررسید اوراق اجاره شرکت های سایپا، هواپیمایی ماهان، رایتل و فولاد کاوه جنوب کیش در خردادماه جاری است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه گذاران پرداخت می کند.

سود اوراق مشارکت شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، لیزینگ ایران و شرق، ملی نفت ایران، قطار شهری تبریز و شهرداری‌های تهران و اصفهان نیز اواخر ماه جاری به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

علاوه بر این سررسید سود صکوک مرابحه خودرو، بنا گستر کرانه و کرمان خودرو و صندوق‌های سرمایه‌گذاری گنجینه آینده روشن، توسعه یکم، پارند و امین یکم فردا در خردادماه است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را نیز به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.

حتما بخوانید :  کاهش کارمزد معاملات، بورس را رونق می‌دهد؟

این گزارش می‌افزاید: در حال حاضر در حدود ۸۰ نوع انواع اوراق (اجاره، مرابحه، مشارکت، گواهی سپرده، اوراق رهنی، اسناد خزانه و استصناع) دربازار سرمایه منتشر شده است، اظهار داشت : سود این اوراق به صورت ماهانه و یا سه ماهه یکبار به سرمایه گذاران پرداخت می شود.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

ارزش معاملات بورس تهران در سالی که گذشت ۱۵۰ درصد رشد داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.