2681, 2224, 
قیمت جهانی طلا سال آینده به 1400 دلار خواهد رسیدReviewed by سایت رادیوسهام on May 27Rating: 4.0قیمت جهانی طلا سال آینده به 1400 دلار خواهد رسیدقیمت جهانی طلا سال آینده به 1400 دلار خواهد رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

قیمت جهانی طلا سال آینده به 1400 دلار خواهد رسید

یک تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری ای بی ان امرو پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا پایان امسال به کمتر از ۱۲۵۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش رادیوسهام به نقل از کیتکو نیوز، جورجت بوئل تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری ای بی ان در سخنانی تاکید کرد: قیمت طلا تا پایان امسال تحت تاثیر تقویت ارزش دلار آمریکا روندی نزولی خواهد داشت و به کمتر از ۱۲۵۰ دلار خواهد رسید.

بر اساس این گزارش وی افزود: به نظر من افت قیمت طلا به کمتر از ۱۳۰۰ دلار در هر اونس جای تعجبی ندارد و تا پایان امسال باید منتظر قیمت ۱۲۵۰ دلاری باشیم. در صورت افزایش بیشتر ارزش دلار آمریکا قیمت جهانی طلا به کمتر از ۱۲۵۰ دلار نیز خواهد رسید.

به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی افزایش بیشتر بهره اوراق قرضه آمریکا نیز می تواند فشار زیادی را بر قیمت جهانی طلا وارد کند.

جورجت بوئل گفت: خارج شدن قیمت طلا از محدوده ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلاری یک نشانه مهم به شمار می رود. البته سال ۲۰۱۹ میلادی دوره بهتری برای طلا خواهد بود و قیمت هر اونس به بیش از ۱۴۰۰ دلار خواهد رسید.

حتما بخوانید :  قیمت خودرو در سال 98 کاهش نخواهد یافت

بهره اوراق قرضه خزانه داری آمریکا برای نخستین بار از سال ۲۰۱۱ میلادی به بیش از ۳ درصد رسیده است.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

موسسه سرمایه گذاری تی دی اس در تازه ترین تحلیل خود از وضعیت بازارهای جهانی پیش بینی کرده است که قیمت طلا تا پایان سال ۲۰۱۹ با افزایش روبرو خواهد شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.