تاریخ: ۱۳:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

2067, 
افزایش ظرفیت تولید پکرمان در بخش تایرهای باری-اتوبوسیReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 2Rating: 4.0افزایش ظرفیت تولید پکرمان در بخش تایرهای باری-اتوبوسیافزایش ظرفیت تولید پکرمان در بخش تایرهای باری-اتوبوسی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افزایش ظرفیت تولید پکرمان در بخش تایرهای باری-اتوبوسی

بر‌همین‌اساس تا ۱۰سال آینده نیاز بازار به تایرهای رادیال باری-اتوبوسی از یک‌میلیون‌و۶۰۰ هزارحلقه در سال تجاوز می‌کند.

به گزارش رادیوسهام ، گروه‌صنعتی‌بارز به‌عنوان تنها تولیدکننده تایرهای باری-اتوبوسی درایران،‌ ظرفیت تولید خود را به یک‌میلیون حلقه در سال افزایش می‌دهد. مهندس عباس عباسی‌ابیانه، مدیرعامل گروه‌صنعتی‌بارز از افزایش ظرفیت تولید این شرکت در بخش تایرهای باری-اتوبوسی خبر داد و گفت: در ‌حال‌ حاضر گروه‌ صنعتی‌ بارز به‌عنوان تنها تولیدکننده تایرهای TBR در ایران،‌ سالانه ۴۰۰هزارحلقه از نیاز کشور به تایرهای باری-اتوبوسی را تامین می‌کند.

وی با تاکیدبر اینکه در شرایط فعلی بازار به‌شدت به واردات وابسته است،گفت: بر‌همین‌اساس پیشنهاد پروژه افزایش ظرفیت تولید برای این گروه از تایرها به سهامداران اصلی پیشنهاد شده است.

در این پروژه که البته تایید اولیه آن نیز از سوی سهامداران گرفته شده، ‌ظرفیت تولید تایرهای باری-اتوبوسی از ۴۰۰هزارحلقه به‌یک‌میلیون حلقه در سال افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل گروه‌صنعتی‌بارز همچنین با اشاره به افزایش دو تا سه‌درصدی نیاز کشور در سال به این دسته از تایرها افزود: بر‌همین‌اساس تا ۱۰سال آینده نیاز بازار به تایرهای رادیال باری-اتوبوسی از یک‌میلیون‌و۶۰۰ هزارحلقه در سال تجاوز می‌کند و به‌رقمی بیش‌از یک‌میلیون‌و۸۰۰هزارحلقه در سال خواهد رسید. به‌همین‌دلیل تولیدکنندگان داخلی باید افزایش تولید و ظرفیت را در برنامه سالانه خود داشته باشند.

عباسی‌ابیانه با تاکیدبر اینکه در‌حال‌حاضر تنها گروه‌صنعتی‌بارز تکنولوژی ساخت تایرهای رادیال باری-اتوبوسی را در اختیار دارد، ادامه داد: مشکل اصلی تولیدکنندگان برای تولید تایرهای TBR خرید تکنولوژی است که خوشبختانه بارز با در اختیار داشتن تکنولوژی تولید مشکلی در این زمینه نخواهد داشت.

وی همچنین از جایگزینی خطوط تولید تایرهای نخی بایاس با رادیال خبر داد و گفت: این جایگزینی به مروز زمان و باتوجه به نیاز بازار دردستور کار گروه‌صنعتی‌بارز قرار دارد.

منبع: دنیای خودرو

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه سهام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با نماد "افق" شنبه آینده در بورس تهران انجام می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.