تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۳

2067, 
پیش‌بینی روند صعودی شاخص بورس طی هفته‌های آیندهReviewed by رادیو سهام on Jun 3Rating: 5.0پیش‌بینی روند صعودی شاخص بورس طی هفته‌های آیندهپیش‌بینی روند صعودی شاخص بورس طی هفته‌های آینده
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تحلیلگر بازار سرمایه گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاست‌های پیش رو، شاخص بازار سرمایه در هفته‌های آینده در مجموع روند صعودی داشته باشد. پیش‌بینی روند صعودی شاخص بورس طی هفته‌های آینده

همایون دارابی تحلیل گر بازار سرمایه، با اشاره به وضعیت بازار سرمایه در هفته جاری اظهار کرد: باتوجه به ماه مبارک رمضان و تعطیلات پیش رو، بازار سرمایه بازاری کم حجم را سپری می‌کند و این درحالی است که افراد سرمایه گذار (اشخاص حقیقی و حقوقی) در بازار حضور دارند و شاهد جو متعادل در بازار خواهیم بود.

به گزارش رادیو سهام، وی با اشاره به نوسان شاخص‌ها در بازار، تصریح کرد: طی دو روز کاری بازار سرمایه، بازاری کم حجم و کم نوسان است و نوسان شاخص‌ها، بستگی به نمادهای بزرگ و همچنین تصمیم دولت دارد چرا که نگرانی‌هایی درخصوص مصوبه دولت برای عوارض صادراتی وجود دارد.

دارابی تصریح کرد: باید توجه داشت که قیمت‌های جهانی و تغییرات نرخ ارز در نوسانات بازار بورس تأثیرگذار است و به هر دلیلی این عوامل مدیریت نشود تأثیر منفی در اقتصاد خواهد گذاشت.

حتما بخوانید :  شاخص 1014 واحد اُفت کرد

این تحلیل گر بازار سرمایه در پایان گفت: پیش بینی می‌شود با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاست‌های پیش رو، شاخص بازار سرمایه در هفته‌های آینده در مجموع روند صعودی داشته باشد.

گفتنی است، بازار در نخستین روز کاری، روند مثبتی را پشت سرگذاشت بطوریکه شاخص به پله ۹۵ هزار و ۷۶۵ واحدی رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
بورس اوراق بهادار در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشت و شاخص کل با بازدهی ۳۰ درصدی به کار خود پایان داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.