تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۸

2067, 
رشد ۴۲۱ واحدی شاخص بورس در هفته گذشتهReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 8Rating: 4.0رشد ۴۲۱ واحدی شاخص بورس در هفته گذشته رشد ۴۲۱ واحدی شاخص بورس در هفته گذشته
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شاخص بورس در پایان معاملات هفته گذشته با ۴۲۱ واحد افزایش، معادل ۰.۴ درصد رشد کرد.

به گزارش رادیوسهام ، در هفته ای که گذشت طی دو روز معاملای تعداد ۱۸۵۶ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۴۹۱۵ میلیارد ریال در بیش از ۲۱۱ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که  تعداد ۴۸ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله نیز در این مدت در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۴۹۱ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: شاخص کل بورس نیز در پایان معاملات هفته گذشته با ۴۲۱ واحد افزایش، معادل ۰٫۴ درصد رشد کرد و به رقم ۹۵۹۹۹ واحد رسید.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۴۶۴ واحد افزایش به رقم ۶۹۱۴۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۶ واحد افزایش به عدد ۱۹۹۳۱۹ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۰٫۷ و شاخص بازار دوم با ۰٫۰۰۳ درصد افزایش مواجه شدند.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  وجود پتانسیل بالای ارزی؛ مهمترین برتری بازارسرمایه در سال ۹۸
برچسب ها: ,