1. آغاز پذیره‌نویسی صندوق عیار در بورس
تاریخ: ۹:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
آغاز پذیره‌نویسی صندوق عیار در بورسReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 9Rating: 4.0آغاز پذیره‌نویسی صندوق عیار در بورس آغاز پذیره‌نویسی صندوق عیار در بورس
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر سکه طلا با نماد «عیار» از سوی کارگزاری مفید از امروز شنبه در بازار سهام آغاز می‌شود. صندوق طلای عیار از صندوق‌های کالایی قابل معامله در بورس است که سرمایه‌های جمع‌آوری شده از مشتریان را در گواهی سپرده طلا و اوراق مبتنی بر طلا سرمایه‌گذاری می‌کند.

 به گزارش رادیوسهام ، همچنین کلیه کارمزدهای خرید واحدهای صندوق عیار در دوره پذیره‌نویسی مشمول تخفیف ۱۰۰درصدی می‌شود. ارزش اسمی هر واحد از صندوق عیار یک هزار تومان اعلام ‌شده است. معاملات این صندوق از طریق کارگزاری‌های عضو بورس کالای ایران و با داشتن کد معاملاتی امکان‌پذیر است. صندوق مزبور علاوه‌ بر مزیت‌های سرمایه‌گذاری مستقیم در طلا، از مزایای متعدد دیگری همچون پوشش نوسانات نرخ ارز، پوشش ریسک اثرات تورمی، نقدشوندگی و امنیت بالا برای سرمایه‌گذاران برخوردار است. همچنین صندوق سرمایه‌گذاری عیار نسبت به روش سنتی پس‌انداز و نگهداری طلا، دارای مزایایی همچون حذف ریسک نگهداری، کاهش ریسک نوسانات ناگهانی و ترکیب با سرمایه‌گذاری در اوراق مشتقه برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است. پذیره‌نویسی این صندوق از امروز شنبه به مدت پنج روز کاری تا پایان روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه آغاز می‌‌شود.

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنعتی پارس مینو در صورت های مالی ۱۲ماهه خود از سود ۳۵۸ریالی برای هرسهم خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

آموزش بورس

قالب خبری