2681, 2224, 
قیمت طلا طی ماه های آینده 6 درصد افزایش خواهد یافتReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 9Rating: 4.0قیمت طلا طی ماه های آینده 6 درصد افزایش خواهد یافتقیمت طلا طی ماه های آینده 6 درصد افزایش خواهد یافت
[ratings]

قیمت طلا طی ماه های آینده 6 درصد افزایش خواهد یافت

تحلیلگر برجسته نشریه متال بولتن بر این باور است که قیمت جهانی هر اونس طلا طی ماه های آینده با رشد ۶ درصدی روبرو خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام به نقل از کیتکو نیوز، بوریس مکانیک رضایی تحلیلگر فلزات گرانبها در نشریه متال بولتن گفت: قیمت طلا در برابر آمارهای اشتغال آمریکا مقاومت خوبی از خود نشان داده و اکنون برای افزایش تا سطح ۱۳۷۵ دلار در هر اونس آماده می شود.

بر اساس این گزارش وی افزود: من انتظار رشد ۶ درصدی قیمت طلا طی ماه های آینده را دارم. قیمت هر اونس طلا به زودی به ۱۳۷۵ دلار خواهد رسید.

جمعه گذشته وزارت کار آمریکا آمارهای اشتغال در ماه می را اعلام کرده است به طوری که اقتصاد این کشور در این مدت ۲۲۳ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرده و نرخ بیکاری نیز به ۳.۸ درصد رسیده که پایین ترین رقم در ۱۸ سال اخیر است.

این تحلیلگر اقتصادی گفت: به نظر من افزایش احتمالی نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در نشست ژوئن پیش از این تاثیر خود را بر قیمت طلا گذاشته است.

وی اظهار داشت: اگر طلا بتواند در کوتاه مدت در سطح قیمتی ۱۳۰۰ دلاری تثبیت شود، روند حرکت به سوی قیمت ۱۳۷۵ دلاری طی ماه های آینده تسریع خواهد شد.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

هجوم مردم برای خرید دلار | ماجرا چیست؟
برخی می گویند قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار دلار عدد سرنوشت سازی است چرا؟
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , ,