تاریخ: ۱۴:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
آب خلیج فارس در سال ۹۸ توسط گل گهر به سیرجان می رسدReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 9Rating: 4.0آب خلیج فارس در سال ۹۸ توسط گل گهر به سیرجان می رسدآب خلیج فارس در سال ۹۸ توسط گل گهر به سیرجان می رسد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پروژه انتقال آب از خلیج فارس به ۷۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز دارد و گل گهر بنا دارد در سال ۹۸ آب خلیج فارس را به سیرجان برساند.

به گزارش رادیوسهام ، ناصر تقی زاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با بیان اینکه حجم زیاد سرمایه‌گذاری در پروژه‌های سودده انجام شده است و طی ۳ سال اخیر ۸۶۰۰ میلیارد تومان سرمایه در طرح‌های توسعه گل‌گهر به بهره برداری رسیده است به  چیلان  خبر داد: ۲۴ هزار میلیارد پروژه دیگر نیز در دست اجرا داریم و امیدواریم امسال و سال آتی این پروژه ها محقق شوند.

تقی زاده به پروژه انتقال آب خلیج فارس اشاره کرد و بیان داشت: این پروژه به ۷۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری نیاز دارد، امسال به معاونین شرکت گفته‌ام اگر لازم شد ۱۰۰۰ میلیارد نیز خرج خواهیم کرد تا این پروژه هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد، بنا داریم در سال ۹۸ آب خلیج فارس را در سیرجان داشته باشیم.

حتما بخوانید :  کمک تجدید ارزیابی به خروج «قشرین» از ماده۱۴۱

مدیرعامل شرکت گل‌گهر میزان تولید محصول در منطقه گل‌گهر در سال گذشته را بیش از ۳۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تن اعلام کرد و افزود: از این میزان حدود ۱۸ میلیون و ۳۴۰ هزار تن مربوط به کنسانتره، ۱۱ میلیون تن گندله و ۲ میلیون و ۸۰ هزار تن آهن اسفنجی بود.

منبع: چیلان

خبر انتخاب شده برای شما

براساس اطلاعیه بورس اوراق بهادار تهران، در سه ماه سوم سال جاری سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین دهمین شرکت برتر بازار سرمایه در بین ۵۰ شرکت برتر بورس شناخته شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.