تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
رشد 28 درصدی سود عملیاتی ایرانول در سال 96Reviewed by سایت رادیوسهام on Jun 9Rating: 4.0رشد 28 درصدی سود عملیاتی ایرانول در سال 96 رشد 28 درصدی سود عملیاتی ایرانول در سال 96
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رشد 28 درصدی سود عملیاتی ایرانول در سال 96

صورت های مالی شرکت اصلی و تلفیقی حسابرسی شده شرکت نفت ایرانول(شرانول) برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹منتشر شد.

به گزارش رادیوسهام ،  صورت های مالی شرکت اصلی و تلفیقی حسابرسی شده شرکت نفت ایرانول با اعلام سود سهام صورت سودوزیان به ازای هر سهم ۱۰۷۶ ریال در سامانه کدال منتشر شد.

صورت سود و زیان شرکت اصلی حاوی رشدی در همه زمینه ها نسبت به سال قبل شامل افزایش فروش ۲۰ درصد ، سود ناخالص ۱۷ درصد ، سود عملیاتی ۲۸ درصد و سود خالص پس از کسر مالیات با رشدی به میزان ۸ درصد نسبت به سال قبل می باشد که در سامانه کدال با نماد شرانول درج شد.

همچنین بر این اساس سود خالص هر سهم شرکت نفت ایرانول در سال مالی قبل برابر با مبلغ ۱۹۹۰ ریال با سرمایه ۱/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال بوده که با توجه به افزایش سرمایه انجام شده در سال مالی ۱۳۹۶ به میزان ۱۰۰ درصد ، این سود برابر با مبلغ ۱۰۷۶ ریال شده است. براساس اطلاعات منتشر شده در سیستم کدال بورس، اولین پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ شرکت اصلی مبلغ ۹۶۱ ریال اعلام شده  بود که نهایتا مبلغ ۱۰۷۶ ریال تحقق یافت که نسبت به پیش بینی اولیه ۱۲% افزایش نشان می دهد.

حتما بخوانید :  هدف فولاد هرمزگان استفاده حداکثری از پتانسیل های خالی شرکت های نوردی است

قابل ذکر است مجموع مبلغ سود خالص شرکت معادل مبلغ  ۲/۱۵۲/۶۳۲ میلیون ریال با سرمایه ثبت شده به مبلغ ۲/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال است. همچنین مجموع سود انباشته شرکت مبلغ ۳/۰۳۱/۶۰۵ میلیون ریال بوده که این مبلغ نسبت به مبلغ مشابه در سال قبل رشدی برابر با ۹% در شرکت اصلی برخوردار است.

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

تحلیل دلایل رشد قیمتی ۱۷ درصدی اخیر سهام بانک ملت
برای بانکی که در ۳ ماهه به سود ۷۵ ریالی دست یافته و سود امسالش می تواند، به سطوح بالای ۲۰ تومان به ازای هر سهم افزایش پیدا نماید، قیمت های ۱۰۵ تومانی بسیار نازل بوده
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.