تاریخ: ۱۴:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
صعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی هاReviewed by رادیو سهام on Jun 9Rating: 5.0صعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی هاصعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در پایان معاملات شاخص کل متاثر از معاملات مثبت نمادهای فولاد، فملی و فارس با رشد حدود ۷۸ واحدی به ارتفاع ۹۶۰۷۷ رسید که در این بین نمادهای پارسان، شبندر و خساپا بیشترین تاثیر منفی را ایجاد کردند.

به گزارش رادیو سهام، امروز عمده نمادهای سیمانی صف خرید تشکیل داده و لقب سبزترین گروه بازار را به خود تخصیص دادند.

در طرف مقابل گروه خودرویی به دنبال تعدیل منفی ۵۱ درصدی نماد خودرو و توقف این نماد، با صف فروش خساپا و رسیدن قیمت سهم به ۶۸ تومان و همچنین افت منفی کامل بسیاری از نمادهای دیگر، عنوان منفی ترین گروه بازار را رقم زد.

از سویی دیگر طبق پیش بینی گروه های فلزی و معدنی با توجه به رشد چند روز اخیر فلزات پایه در بازارهای جهانی، همچنان در کانون توجه اهالی بازار سرمایه قرار گرفته و اکثرا با معاملاتی متعادل و مثبت معامله شدند. در این میان نمادهای کرویریال کبافق، زنگان، فخاس، فزرین، فرآور، کیمیا، فپنتا، فباهنر، وتوکا، فسرب، فاسمین و فملی با اقبال بیشتری روبه رو بودند. مابقی گروه های بازار نیز عمدتا متعادل معاملات خود را به پایان رساندند.

حتما بخوانید :  موافقت سازمان بورس با افزایش سرمایه 100 درصدی «همراه»

منبع: عصر بازار

خبر انتخاب شده برای شما

فرصت خرید یا موعد خروج از سهام؟
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که ماهیت بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌ها و صنایع مختلف است، گفت: باید تلاش شود با توجه به رکود حاکم بر اقتصاد نقدینگی به سمت بازار سهام حرکت کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.