تاریخ: ۱۴:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
صعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی هاReviewed by رادیو سهام on Jun 9Rating: 5.0صعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی هاصعود ۷۸ واحدی شاخص کل به مدد فلزات و سیمانی ها
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

در پایان معاملات شاخص کل متاثر از معاملات مثبت نمادهای فولاد، فملی و فارس با رشد حدود ۷۸ واحدی به ارتفاع ۹۶۰۷۷ رسید که در این بین نمادهای پارسان، شبندر و خساپا بیشترین تاثیر منفی را ایجاد کردند.

به گزارش رادیو سهام، امروز عمده نمادهای سیمانی صف خرید تشکیل داده و لقب سبزترین گروه بازار را به خود تخصیص دادند.

در طرف مقابل گروه خودرویی به دنبال تعدیل منفی ۵۱ درصدی نماد خودرو و توقف این نماد، با صف فروش خساپا و رسیدن قیمت سهم به ۶۸ تومان و همچنین افت منفی کامل بسیاری از نمادهای دیگر، عنوان منفی ترین گروه بازار را رقم زد.

از سویی دیگر طبق پیش بینی گروه های فلزی و معدنی با توجه به رشد چند روز اخیر فلزات پایه در بازارهای جهانی، همچنان در کانون توجه اهالی بازار سرمایه قرار گرفته و اکثرا با معاملاتی متعادل و مثبت معامله شدند. در این میان نمادهای کرویریال کبافق، زنگان، فخاس، فزرین، فرآور، کیمیا، فپنتا، فباهنر، وتوکا، فسرب، فاسمین و فملی با اقبال بیشتری روبه رو بودند. مابقی گروه های بازار نیز عمدتا متعادل معاملات خود را به پایان رساندند.

حتما بخوانید :  رشد سودآوری در صنایع اثرگذار بورس

منبع: عصر بازار

خبر انتخاب شده برای شما

چشم انداز ورود ارز دیجیتال به بازار سرمایه
سازمان بورس و اوراق بهادار می تواند به عنوان نهاد ناظر به موضوع انتشار ارز دیجیتال وارد شود و قواعد کار را وضع کند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.