تاریخ: ۱۶:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹

2067, 
درنظر گرفتن معاملات بورس با ریسک‌های بازارسرمایهReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 9Rating: 4.0درنظر گرفتن معاملات بورس با ریسک‌های بازارسرمایهدرنظر گرفتن معاملات بورس با ریسک‌های بازارسرمایه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

درنظر گرفتن معاملات بورس با ریسک‌های بازارسرمایه

معاون سازمان بورس گفت: معاملات بورس باید با درنظر گرفتن ریسک‌های بازارسرمایه صورت گیرد.

به گزارش رادیوسهام ، سعید فلاح پور معاون سازمان بورس در نشست خبری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: معاملات بورس باید با درنظرگرفتن ریسک های بازارسرمایه صورت گیرد و معامله‌گران از ریسک‌های ابزارهای مالی نیز مطلع باشند تا در نهایت با در نظر گرفتن میزان ریسک‌پذیری خود، اقدام به انجام معامله کنند.

وی ادامه داد: اجرای لیگ ستارگان در بورس از سال قبل آغاز شده و یک فرصت مؤثر برای فرهنگ‌سازی و ارتباطات صنعت و دانشگاه است، چرا که از دانشجویان دعوت می‌شود با استفاده از تئوری‌هایی که در دانشگاه فرا گرفته‌اند، بتوانند در بازار سرمایه ورود کرده و کارآفرینی کنند که بر این اساس هدف این سازمان، تشویق این موضوع است.

فلاح پور در ادامه شناسایی نخبگان بازار سرمایه را از جمله اهداف این لیگ دانست و گفت: زمان برگزاری این لیگ از یک ماه به دو ماه افزایش یافته، ضمن اینکه امسال از ۳۰ دانشگاه کشور نیز برای حضور، دعوت به عمل آمده است.

حتما بخوانید :  پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی "شگل"

این مقام مسئول با بیان اینکه امسال معامله‌گران در کل هفته و روزهای معاملاتی می‌توانند به رقابت بپردازند، گفت: مجموعه مقرراتی از سوی شورای سیاستگذاری لیگ ستارگان بورس تهیه شده که تدوین آن مراحل آخر را می‌گذراند و به صورت شفاف ضوابط را بیان خواهد کرد، ضمن اینکه اگر تخلفی صورت گیرد، نهادهای ناظر با آن برخورد خواهند کرد.

وی درپایان گفت: تمام ارکان بورس در کنار سازمان بورس و اوراق بهادار، کار نظارت بر روند فعالیت شرکت‌کنندگان در این لیگ را بررسی خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.