تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

2067, 
اقدام خکاوه برای تسریع فروش كاميون‌های ولووReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 10Rating: 4.0اقدام خکاوه برای تسریع فروش كاميون‌های ولوواقدام خکاوه برای تسریع فروش كاميون‌های ولوو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

اقدام خکاوه برای تسریع فروش کامیون‌های ولوو

شرکت سایپادیزل به‌عنوان هسته مرکزی طرح جایگزینی خودروهای تجاری  فرسوده تاکنون در دو مرحله اقدام به تحویل کامیون‌های تولیدی به متقاضیان  مشارکت در این طرح کرده است.

به گزارش رادیوسهام ، مدیرعامل سایپادیزل گفت: این شرکت برای جلب رضایت متقاضیان جایگزینی کامیون‌های فرسوده با خودروهای ولوو FH500 چندین برنامه را به مرحله اجرا درآورده است.
محمدهادی نوری گفت: افزایش سقف تعهدات طرح جایگزینی سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت، سازمان راهداری و بانک عامل از هزار دستگاه به ۵ هزار دستگاه در قالب الحاقیه جدید، افزایش مبلغ تسهیلات پرداختی به مشتریان از مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به ۴ میلیارد ریال که زمینه جبران بخش عمده‌ای از افزایش قیمت احتمالی را برای مشتریان فراهم خواهد کرد و ارائه درخواست رسمی به شرکت ولوو جهت تسریع در ارسال پروفرما و تحویل ۲ هزار دستگاه FH500 به‌صورت CKD تا قبل از پایان سال جاری و تحویل به مشتریان از جمله اقدام‌های شرکت سایپادیزل بوده است.
به گفته نوری تاکنون ۸۰۰ دستگاه خودروی تجاری در راستای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده به مشتریان تحویل شده و در سال جاری نیز با قیمت‌های ۴ میلیارد و ۷۳۰ میلیون و ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در حال واگذاری به مشتریان است.
مدیرعامل شرکت سایپادیزل ادامه داد: قیمت قابل محاسبه کامیون FH500 برای آن‌دسته از ثبت‌نام کنندگان که در موعد مقرر اقدام به واریز وجوه و تکمیل اسناد نکرده‌اند، ۵ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال است.
نوری گفت: برای حدود هزار و ۹۰۰ نفر از ثبت‌نام کنندگانی که فاقد دعوتنامه هستند، اعلام قیمت نهایی منوط به دریافت تأیید نهایی از شرکت ولوو مبنی بر امکان تأمین CKD و همچنین تخصیص ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در آن زمان است و هیچ‌گونه افزایش قیمتی برای این دسته از متقاضیان در دستور کار نیست.
منبع: سایپا نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

مجمع فوق العاده شرکت سنگ آهن گهر زمین، صبح امروز به دلیل به حدنصاب نرسیدن سهامداران حاضر در مجمع(۵۰ درصد)، برگزار نشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  چشم انداز نوسان نرخ ارز در بازار سرمایه