تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

2067, 
تعدیل مثبت شرکت آپ خبر ساز شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 10Rating: 4.0تعدیل مثبت شرکت آپ خبر ساز شد تعدیل مثبت شرکت آپ خبر ساز شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ به ازای هر سهم یک هزار و ۲۷۶ ریال سود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۳۸ درصد افزایش داشت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت آسان پرداخت پرشین اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل ۲ هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین با انتشار عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ معادل ۲هزار و ۵۵۱ میلیارد و ۹۹۳میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۷۶ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۳۸درصد افزایش داشت.

“آپ ” در سال مالی ۹۵ به ازای هر سهم ۹۲۳ ریال سود محقق کرده بود.

گفتنی است به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۲ هزار و ۲۶۱میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  برنامه‌های سمات در سال ۹۷

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

بخش عمده‌ای از مشکلات صنعت ریلی به دلیل مشکلات ساختار مالی و نبود نقدینگی است که در این راستا شرکت‌های تامین سرمایه می‌توانند زمینه تامین مالی را مهیا کنند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.