تاریخ: ۱۸:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

2067, 
ثبت رکورد جدید محصول استراتژیک پتروشیمی جمReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 10Rating: 4.0ثبت رکورد جدید محصول استراتژیک پتروشیمی جمثبت رکورد جدید محصول استراتژیک پتروشیمی جم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

واحد پلی اتیلن سنگین شرکت پتروشیمی جم به ظرفیت اسمی جهت تولید گرید PE100 با کاتالیست BCE رسید.

 

به گزارش رادیوسهام  از روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، سید حسین میر افضلی در جلسه مدیران واحدهای مجتمع اظهار داشت: در واحد پلی اتیلن سنگین موفق شدیم محصول استراتژیک pe100  را با کاتالیست BCE و ظرفیت ۳۸ تن برای اولین بار با تلاش شبانه روزی متخصصان شرکت تولید کنیم. برای نیل به این هدف مهم، پایش های منظم و شبانه روزی و ایجاد تغییرات فرایندی جهت بهبود شرایط تولید و دسترسی به کیفیت بالای محصول نهایی ، توسط متخصصان واحد پلی اتیلن سنگین انجام شد.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم ضمن تاکید بر بالا بردن ظرفیت اسمی واحد پلی اتیلن سنگین جهت تولید این محصول استراتژیک تصریح کرد: با توجه به شرایط این واحد پس از گذشت ۷۲ ساعت از تولید محصول PE100 با ظرفیت ۳۸ تن، واحد پلی اتیلن سنگین شرکت پتروشیمی جم آمادگی افزایش پله ای ظرفیت تا ۳۹-۴۰ تن را خواهد داشت.

حتما بخوانید :  توضیحات «حریل» در خصوص نوسان قیمت سهام

میرافضلی در ادامه افزود: با توجه به برنامه تولید سال جاری که مبتنی بر تولید ۱۵۰ هزارتن پایپ است و تستهای انجام شده روی این گرید با کاتالیست BCE و کیفیت بالای محصول تولیدی که منجر به دریافت گواهینامه های بین الملی نیز شده است، مراحل ثبت سفارش و دریافت بچ های بعدی این کاتالیست در اسرع وقت انجام می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر شرکت پتروشیمی جم کاتالیست BCE را به اندازه کافی دارد و سفارش برای تولیدات بعدی انجام شده که در اسرع وقت این کاتالیست در اختیار واحد پلی اتیلن سنگین قرار می گیرد

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنعتی پارس مینو در صورت های مالی ۱۲ماهه خود از سود ۳۵۸ریالی برای هرسهم خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.