2224, 
جزییات پرداخت وام اشتغال ۱۰ و ۲۰ میلیون تومانیReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 10Rating: 4.0جزییات پرداخت وام اشتغال ۱۰ و ۲۰ میلیون تومانیجزییات پرداخت وام اشتغال ۱۰ و ۲۰ میلیون تومانی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

جزییات پرداخت وام اشتغال ۱۰ و ۲۰ میلیون تومانی

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس توضیحاتی پیرامون پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه ارائه کرد.

به گزارش رادیوسهام  به نقل از خانه ملت، حمیدرضا فولادگر با اشاره به ارائه وام های ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی قرض الحسنه، گفت: این وام برای ایجاد اشتغال‌های خُرد و برخی اقدامات دیگر از سوی برخی بانک‌ها و صندوق‌ها همانند صندوق کارآفرینی امید ارائه می شود.

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، افزود: وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در بخش صنایع خانگی نیز چنین وام هایی پرداخت می کند که عنوان اشتغال خُرد  بر روی آن نهاده شده و نمی توان فعالیت های بزرگ و متوسط با آن راه اندازی کرد.

مشکل اشتغال تنها با تسهیلات بانکی حل نمی‌شود

وی با اشاره به ارائه تسهیلات بانکی برای ایجاد کسب و کار خُرد، ادامه داد: این فکر و نگرش که مشکل اشتغال تنها با تسهیلات بانکی حل می شود، اشتباه است. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید منابع دیگری برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته شود و آورده‌های دیگری از سایر منابع برای این بخش اندیشیده شود.

حتما بخوانید :  عاقبت دلار با تشکیل بازار متشکل ارزی

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بازار سرمایه می تواند کمک فراوانی به بحث ایجاد اشتغال کند، تصریح کرد: برای اشتغال باید به دنبال آورده از سهامداران بود و از بازار سرمایه منابع تامین کرد، چرا که تامین منابع تنها از طریق تسهیلات بانکی امکانپذیر نیست.

 

خبر انتخاب شده برای شما

حباب ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه ۵ خردادماه ۱۳۹۸ ، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۷۹۵ هزارتومان رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.