تاریخ: ۲۰:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

2067, 
ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل از زیان به سود رسید.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل ۲۴۰هزار میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت مجتمع های تریستی رفاهی آبادگران ایران با انتشار عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ معادل ۹۷۱ میلیارد ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل زیان را به سود رساند.

“ثاباد ” در سال مالی ۹۵ به ازای هر سهم ۷ ریال زیان شناسایی کرده بود.

همچنین به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۳۰ میلیارد و ۵۱۹ میلیون   ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  پرتفوی پرریسک بیمه معلم کاهش یافت

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.