تاریخ: ۲۰:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

2067, 
ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد ثاباد به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ به ازای هر سهم ۴ ریال سود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل از زیان به سود رسید.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل ۲۴۰هزار میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت مجتمع های تریستی رفاهی آبادگران ایران با انتشار عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ معادل ۹۷۱ میلیارد ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل زیان را به سود رساند.

“ثاباد ” در سال مالی ۹۵ به ازای هر سهم ۷ ریال زیان شناسایی کرده بود.

همچنین به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۳۰ میلیارد و ۵۱۹ میلیون   ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  ادامه روند افزايش سودآوري در «شسينا»

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.