تاریخ: ۲۰:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

2067, 
وگستر و خبرهای خوش بودجه ۹۶Reviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0وگستر و خبرهای خوش بودجه ۹۶ وگستر و خبرهای خوش بودجه ۹۶
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۶ به ازای هر سهم ۳۶ ریال سود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل از زیان به سود رسید.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی شده و با سرمایه معادل ۴۰۰ هزار میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۶ معادل ۱۴میلیارد و ۴۱۴میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۶ ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل زیان را به سود رساند.

“وگستر ” در سال مالی ۹۵ به ازای هر سهم ۱۱۹ریال زیان شناسایی کرده بود.

همچنین به سود خالص دوره نیز زیان انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۱۷۱میلیارد و ۶۶ میلیون   ریال زیان انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد

حتما بخوانید :  کاهش ۲۰ درصدی زیان عملیاتی بانک صادرات

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل سایپا با اشاره به ظرفیت تولید خودرو و رشد نامناسب صنعت در زمان مالکیت دولتی گفت: پراید محصول ۶۰۰۰ دلاری است اما کارخانه برای محصول ۲۰۰۰ هزار دلار می‌گیرد و در بازار هم قیمت ۳۲۰۰ دلار است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.