2681, 2224, 
بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهمReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهمبازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهم

سرمایه‌گذاران طلا در انتظار برگزاری نشست سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و نتیجه نشست آمریکا و کره شمالی در این هفته هستند.

به گزارش رادیوسهام  به نقل از رویترز، سرمایه‌گذاران طلا در انتظار برگزاری نشست سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و نتیجه نشست آمریکا و کره شمالی در این هفته هستند.

هر اونس طلا با ۲٫۷۸ دلار کاهش ۱۲۹۵٫۳۹ دلار فروخته شد.

استفان اینس، تحلیلگر بازار گفت: «بازار همانطور که قابل پیش‌بینی بود، در آستانه اتفاقات مهم در این هفته و بدون توجه به ترک نشست جی ۷ همراه با نارضایتی ترامپ، معاملات امروز را  آرام آغاز کرد.»

نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو فردا آغاز می‌شود و پیش‌بینی می شود در این نشست نرخ بهره آمریکا افزایش یابد. نشست‌های سیاست‌گذاری بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

بازارها همچنین به دقت در حال رصد نشست تاریخی میان ترامپ و کیم جونگ اون در سنگاپور هستند.

به گفته تاجران، طلا در بازه محدودی در نوسان است و مردم در انتظار اقدام بعدی هستند.

حتما بخوانید :  بازار مسکن به خواب رکود می رود

ذخایر طلای گلدتراست، بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری طلا در جهان در روز جمعه ۰٫۴۶ درصد کاهش یافت و به ۸۲۸٫۷۶ تن رسید که کمترین میزان از ۲۲ فوریه به شمار می‌رود.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

حباب ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه ۵ خردادماه ۱۳۹۸ ، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۷۹۵ هزارتومان رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.