2681, 2224, 
بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهمReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهمبازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بازار طلا در انتظار هفته‌ای پر از اتفاقات مهم

سرمایه‌گذاران طلا در انتظار برگزاری نشست سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و نتیجه نشست آمریکا و کره شمالی در این هفته هستند.

به گزارش رادیوسهام  به نقل از رویترز، سرمایه‌گذاران طلا در انتظار برگزاری نشست سیاست‌گذاری بانک مرکزی آمریکا و نتیجه نشست آمریکا و کره شمالی در این هفته هستند.

هر اونس طلا با ۲٫۷۸ دلار کاهش ۱۲۹۵٫۳۹ دلار فروخته شد.

استفان اینس، تحلیلگر بازار گفت: «بازار همانطور که قابل پیش‌بینی بود، در آستانه اتفاقات مهم در این هفته و بدون توجه به ترک نشست جی ۷ همراه با نارضایتی ترامپ، معاملات امروز را  آرام آغاز کرد.»

نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو فردا آغاز می‌شود و پیش‌بینی می شود در این نشست نرخ بهره آمریکا افزایش یابد. نشست‌های سیاست‌گذاری بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی ژاپن نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

بازارها همچنین به دقت در حال رصد نشست تاریخی میان ترامپ و کیم جونگ اون در سنگاپور هستند.

به گفته تاجران، طلا در بازه محدودی در نوسان است و مردم در انتظار اقدام بعدی هستند.

حتما بخوانید :  افزایش قیمت نفت کمبود صادرات را جبران می‌کند

ذخایر طلای گلدتراست، بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری طلا در جهان در روز جمعه ۰٫۴۶ درصد کاهش یافت و به ۸۲۸٫۷۶ تن رسید که کمترین میزان از ۲۲ فوریه به شمار می‌رود.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: پرداخت سود های موهوم بانک ها به سپرده گذاران، یکی از عوامل رشد نقدینگی است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.