تاریخ: ۲۰:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱

2067, 
دزهراوی دلایل تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد توضیح دادReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 11Rating: 4.0 دزهراوی دلایل تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد توضیح داد دزهراوی دلایل تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد توضیح داد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

«دزهراوی» زیان خالص پیش بینی شده قبلی را ۴۵۵ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال اعلام کرده بود که در گزارش جدید زیان خالص این شرکت به ۶۰۳ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال افزایش یافته است.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت داروسازی زهراوی درخصوص تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ شفاف سازی کرد.

شرکت داروسازی زهراوی درباره دلایل تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی پایان اسفند  ۹۷توضیح داد.

«دزهراوی» زیان خالص پیش بینی شده قبلی را ۴۵۵ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال اعلام کرده بود که در گزارش جدید زیان خالص این شرکت به ۶۰۳ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال افزایش یافته است.

این شرکت دلایل این تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم را کاهش فروش عمدتا ناشی از شناسایی کامل جوایز و تخفیفات فروش نزد تمامی شرکتهای پخش و نهایی کردن صورت تطبیق حسابهای فی مابین اعلام کرد. همچنین افزایش بهای تمام شده به دلیل افزایش نرخ ارز بانک مرکزی برای خرید مواد اولیه خارجی از دیگر دلایل این تغییر است

حتما بخوانید :  ادامه روند افزايش سودآوري در «شسينا»

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت فولاد خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۶۵۶ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ رشد ۹۱ درصدی را نشان می دهد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.