2681, 2224, 
احتمال افت طلا تا ۱۲۵۰ دلار در هفته های آتیReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 12Rating: 4.0احتمال افت طلا تا ۱۲۵۰ دلار در هفته های آتیاحتمال افت طلا تا ۱۲۵۰ دلار در هفته های آتی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

احتمال افت طلا تا ۱۲۵۰ دلار در هفته های آتی

یک تحلیلگر ارشد بین المللی پیش بینی می کند که قیمت جهانی طلا احتمالا طی هفته های آینده و پس از نشست فدرال رزرو آمریکا با کاهش روبرو خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام ، یک تحلیلگر ارشد بین المللی پیش بینی می کند که قیمت جهانی طلا احتمالا طی هفته های آینده و پس از نشست فدرال رزرو آمریکا با کاهش روبرو خواهد شد.

لوییز یامادا مدیر موسسه سرمایه گذاری تکنیکال ریسرچ در مصاحبه با سی ان بی سی تاکید کرد: احتمال کاهش قیمت طلا تا ۱۲۵۰ دلار در هر اونس هنوز وجود دارد.

وی افزود: اگر طلا نتواند بالاتر از سطح مقاومتی ۱۳۰۰ دلاری تثبیت شود، این احتمال وجود دارد که طی هفته های آینده تا ۱۲۵۰ دلار در هر اونس کاهش یابد. این برای سومین سال متوالی است که طلا نتوانسته است بالاتر از سطح ۱۳۶۰ دلاری تثبیت شود و به این سطح قیمتی واکنش منفی نشان داده است.

یامادا گفت: قیمت طلا نسبت به سال ۲۰۱۱ میلادی بیش از ۴۵ درصد کاهش داشته است. به نظر من افزایش ارزش دلار و شاخص سهام می تواند فشار بیشتری را بر قیمت جهانی طلا وارد کند.

نشست ژوئن فدرال رزرو آمریکا نیز تاثیر مهمی بر قیمت جهانی طلا و روند نوسانات ارزش دلار خواهد داشت. پیش بینی می شود فدرال رزرو در این نشست نرخ بهره را ۰.۲۵ درصد افزایش خواهد داد.

منبع: کالاخبر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: , ,