تاریخ: ۱۸:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

2067, 
اخراج خفناور از فهرست اوراق بهادارReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 12Rating: 4.0اخراج خفناور از فهرست اوراق بهاداراخراج خفناور از فهرست اوراق بهادار
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

اخراج خفناور از فهرست اوراق بهادار

شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور از فهرست اوراق بهادار پذیرفته شده در فرابورس ایران لغو شد.

به گزارش رادیوسهام ، امروز در اطلاعیه ای لغو پذیرش شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور از فهرست شرکت های پذیرش شده در فرابورس اعلام شد.

در این اطلاعیه اعلام شده است پیرو تعلیق ورقه بهادار «خفناور» در اطلاعیه شفاف سازی ۱۳ اسفند ماه سال گذشته ، شرکت فرابورس ایران طی نامه ای در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال گذشته به ناشر تذکر کتبی ارسال و درخواست ارایه برنامه جهت رفع دلایل لغو پذیرش کرد.

ناشر در تاریخ پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برنامه خود را جهت رفع دلایل لغو پذیرش به هیئت پذیرش ارایه کرد.

با توجه به تصمیم هیئت پذیرش، پذیرش اوراق بهادار ناشر از فهرست اوراق بهادار پذیرفته شده درفرابورس ایران لغو شد.

بر اساس این گزارش رییس هیات مدیره شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در تاریخ پنج اردیبهشت ماه سال جاری در پاسخ به نامه ارسالی فرابورس در خصوص ارایه برنامه برای رفع دلایل منجر به لغو پذیرش ، اطلاعیه ای منتشر کرد.

حتما بخوانید :  تاثیر بورس از وضعیت فروش نفت در بودجه ۹۸

«خفناور» در این اطلاعیه ای خطاب به معاونت شرکت فرابورس تاکید کرده است با توجه به رفع مشکلات ساختاری شرکت و جلوگیری از زیان چند هزار سهامدار، پس از افشای اطلاعات نسبت به رفع تعلیق شرکت اقدام شود. در این نامه تاکید شده است هیت مدیره متعهد می شود که در ارایه اطلاعات و افشای به موقع ان نهایت تلاش خود را به عمل آورده و نگذارد مشکلات قبلی تکرار شود.

بر همین اساس با توجه به تصمیم هیات پذیرش ، پذیرش اوراق بهادار ناشر در فرابورس ایران لغو شد.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

از میان شرکت‌ها و بانک‌هایی که در این برهه زمانی تقاضای افزایش سرمایه داده‌اند، با افزایش سرمایه معقول ۲۲۲ درصدی بانک صادرات ایران موافقت شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.