تاریخ: ۱۸:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

2067, 
توقف نماد ذوب پس از انتشار اطلاعیه مبهمReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 12Rating: 4.0توقف نماد ذوب پس از انتشار اطلاعیه مبهمتوقف نماد ذوب پس از انتشار اطلاعیه مبهم
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

“ذوب” از اتمام تعهد گزارش استرداد و تهاتر مبلغ یک هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۴۸ میلیون و ۷۴ هزار و ۷۰۴ ریال از سازمان امور مالیاتی خبر داد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت ذوب آهن اصفهان برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷ در خصوص اتمام تعهدات قبلی شفاف سازی کرد.

شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص اتمام تعهد این شرکت به سازمان امور مالیاتی توضیح داد.

ذوب” از اتمام تعهد گزارش استرداد و تهاتر مبلغ یک هزار و ۳۲۲ میلیارد و ۴۸ میلیون و ۷۴ هزار و ۷۰۴ ریال از سازمان امور مالیاتی خبر داد. تاریخ اتمام این تعهد ۱۹ خرداد ماه سال جاری اعلام شده است.

این شرکت فرابورسی در حالی اطلاعیه شفاف سازی اتمام تعهد را منتشر کرده که به دلیل ابهامات در گزارش دهی در جریان معاملات روز جاری به مدت دو روز متوقف شد.

بر همین اساس به استناد ماده ۱۲ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط شرکت ذوب آهن اصفهان، نماد معاملاتی این شرکت حداکثر به مدت ۲ روز کاری متوقف می شود.

بدیهی است ناشر موظف به رفع ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده است.

حتما بخوانید :  دیده‌بان بورس دوشنبه (26 آذر)

توقف نماد ذوب پس از انتشار اطلاعیه مبهم

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.