تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

2067, 
عملکرد یکساله پتایر حسابرسی شده منتشر شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 12Rating: 4.0عملکرد یکساله پتایر حسابرسی شده منتشر شدعملکرد یکساله پتایر حسابرسی شده منتشر شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت تولیدی ایران تایر در دوره یکساله منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۹۷ درصد کاهش داشت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت تولیدی ایران تایر اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را حسابرسی شده و با سرمایه معادل ۲۸۶ میلیارد و ۴۶۹ میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت تولیدی ایران تایر با انتشار عملکرد سال ۹۶ خود اعلام کرد در سال مالی یاد شده معادل ۱۰ میلیارد و ۸۵۷ میلیون ریال سود خالص داشت وبر این اساس مبلغ ۳۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۹۷ درصد کاهش داشته است.

“پتایر” در پایان سال مالی ۹۵ مبلغ یک هزار و ۳۵۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

از سود خالص دوره،  زیان انباشته ابتدای سال کسر شد و در نهایت مبلغ ۹۹ میلیارد و ۹۸۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  سرمایه‌گذاری در سهام چه چشم اندازی دارد؟

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

از میان شرکت‌ها و بانک‌هایی که در این برهه زمانی تقاضای افزایش سرمایه داده‌اند، با افزایش سرمایه معقول ۲۲۲ درصدی بانک صادرات ایران موافقت شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.