تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

2067, 
تحقق 559 ریال سود به ازای هر سهم وتوشهReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 12Rating: 4.0تحقق 559 ریال سود به ازای هر سهم وتوشهتحقق 559 ریال سود به ازای هر سهم وتوشه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرمایه گذاری پارس توشه در دوره یکساله منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ مبلغ ۵۵۹ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۳۲ درصد کاهش داشت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت سرمایه گذاری پارس توشه اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل یک هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری پارس توشه با انتشار عملکرد سال ۹۶ خود اعلام کرد در سال مالی یاد شده معادل ۸۳۹ میلیارد و پنج میلیون ریال سود خالص داشت و بر این اساس مبلغ ۵۵۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل ۳۲ درصد کاهش داشته است.

“وتوشه” در پایان سال مالی ۹۵ مبلغ ۸۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ یک هزار و ۸۳۰ میلیارد و ۴۰۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  سد ارزی بین شرکت آلومینیوم ایران و نالکو هند

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

به نظر می رسد بعد از ورود شدید سرمایه به بازار طلا، ارز و تا حدودی مسکن، هم اکنون شاهد ورود سرمایه های سرگردان به بازار سرمایه هستیم
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.