تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

2067, 
تحقق 313 ریال سود به ازای هر سهم کارتن ایرانReviewed by رادیو سهام on Jun 13Rating: 5.0تحقق 313 ریال سود به ازای هر سهم کارتن ایرانتحقق 313 ریال سود به ازای هر سهم کارتن ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

عملکرد سال ۹۶ شرکت کارتن ایران از زیان ۱۳ ریالی در سال ۹۵ به سود ۳۱۳ ریالی رسید . تحقق 313 ریال سود به ازای هر سهم کارتن ایران

شرکت کارتن ایران اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل ۱۸۲ میلیارد ریال منتشر کرد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت کارتن ایران با انتشار عملکرد سال گذشته خود اعلام کرد در سال ۹۶ معادل ۵۷ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال سود خالص داشت وبر این اساس مبلغ ۳۱۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل روند مثبت داشته است.

“چکارن” در پایان سال مالی ۹۵ مبلغ ۱۳ ریال زیان به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ ۳۳ میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
حتما بخوانید :  تأیید مشروط کلیات «وارانت سبد سهام» در کمیته فقهی سازمان بورس
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.