تاریخ: ۱۲:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

2067, 
پکویر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکستReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0پکویر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکستپکویر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکست
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

پکویر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکست

ورود تایرسازان ایرانی به عرصه تولید تایرهایی با قابلیت تحمل سرعت‌های بالا از نکات مثبتی است که می‌تواند محصولات ایرانی را برای حضور در بازارهای صادراتی آماده کند.

به گزارش رادیوسهام ،  نخستین ‌تایر رادیال سواری با قابلیت تحمل سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت، توسط کویرتایر تولید و از مردادماه روانه بازارمی‌شود.

مرتضی قربانی‌گل‌پرور، مدیرفروش کویر تایر با اعلام خبر  تولید اولین تایر ایرانی سری w توسط کویرتایر گفت: نخستین تایر تولیدی از این گروه با نام KB200 و برای سایز ۲۱۵/۵۰R17 است و تمام مراحل تولید و طراحی آن توسط متخصصان کویرتایر انجام‌شده، این محصول که مراحل طراحی و تولید آن نهایی شده است، از مرداد‌ماه راهی بازار خواهد شد.

مدیر فروش کویرتایر  از عرضه هم‌زمان این محصول به خودروسازان و بازار خبر داد و گفت: تایر خودروهای شاسی‌بلند(SUV)یکی از دغدغه‌ها و کمبودهای بازار تایر کشور است که کویر تایر  برای تولید و تامین آن برنامه‌ریزی کرده است. به‌گفته قربانی، ‌محصول جدید کویرتایر  با اولویت خودروهای چانگان تولید و روانه بازار می‌شود و به‌دلیل بهره‌بردن از تکنولوژی بالا می‌تواند به‌عنوان یک گزینه باکیفیت و البته ایرانی برای خودروهای  وارداتی مطرح شود.

حتما بخوانید :  کشف قیمت ۵۷۰۰ ریالی هر سهم "دکپسول"

محصول جدید کویرتایر علاوه‌بر قابلیت رانندگی با سرعت ۲۷۰کیلومتر‌بر‌ساعت، از چنگ‌زنی بالا در جاده‌های خیس، صدای پایین و یکنواختی بالا در حرکت نیز برخوردار است. مشخصاتی که به‌نظر‌می‌رسند درصورت اجباری  شدن استاندارد های SWRدر ایران می‌تواند توسط این گروه محصول پاس شود. علاوه‌بر فرمان‌پذیری راحت و پایداری عالی خودرو در پیچ‌ها، مشخصه دیگر این تایر است که کویرتایر  توانسته با حفظ آن، پیمایش بالا و دوام و عمر طولانی را نیز به‌عنوان یکی‌دیگر از ویژگی‌های بارز این تایر به آن اضافه کند.

ورود تایرسازان ایرانی به عرصه تولید تایرهایی با قابلیت تحمل سرعت‌های بالا از نکات مثبتی است که می‌تواند محصولات ایرانی را برای حضور در بازارهای صادراتی آماده کند.

پیش‌از این نیز گروه صنعتی بارز از بومی‌سازی تکنولوژی برای تولید تایرهای سری Wبا قابلیت تحمل ۲۷۰کیلومتر سرعت خبر داده بود. اما در‌نهایت نخستین تایر سری W تولید داخل توسط اولین تولیدکننده تایرهای رادیال سواری تولید و روانه بازار شد.

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنعتی پارس مینو در صورت های مالی ۱۲ماهه خود از سود ۳۵۸ریالی برای هرسهم خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.