2067, 2068, 
 گزارش مجمع عمومي عادي سالانه شركت سيمان خزرReviewed by سایت رادیوسهام on Jun 13Rating: 4.0 گزارش مجمع عمومي عادي سالانه شركت سيمان خزر گزارش مجمع عمومي عادي سالانه شركت سيمان خزر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خزر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۶ در تاریخ ۳۰/۲/۹۶ یکشنبه ساعت ۱۵ در محل شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجاری با حضور بیش از ۸۲ درصد از سهامداران برگزار شد.

به گزار رادیوسهام ، مجمع مزبور به ریاست آقای فاتح از هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و نظارت آقایان حیدری و غلامزاده و آقای قادری مدیریت مالی به عنوان دبیر مجمع برگزار گردید.

مجمع به ازای هر سهم ۱۷۰ ریال سود نقدی بین سهامداران تقسیم کرد. صورت‌های مالی تصویب شد. بازرس اصلی سازمان حسابرسی آرمان آروین پارس و بازرس علی‌البدل سازمان حسابرسی رازدار و روزنامه رسمی اطلاعات به تصویب رسید.

مجمع- جدول سیمان خزر

 گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خزر

تاریخچه فعالیت شرکت

شرکت سیمان خزر در تاریخ ۱۹/۱/۱۳۶۶ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره ۶۴۴۹۳ مورخ ۱۹/۱/۱۳۶۶ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در تاریخ ۲۴/۱۰/۱۳۷۳ به شرکت سهامی عام تبدیل و در سال ۱۳۷۴ در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده است. در حال حاضر شرکت سیمان خزر جزو واحدهای تجاری فرعی شرکت سهامی عام سیمان فارس و خوزستان می‌باشد. مرکز اصلی شرکت در تهران و کارخانه آن در لوشان واقع است.

حتما بخوانید :  سود ۴۴۰ ریالی برای هرسهم «فسرب»

استراتژی‌های شرکت سیمان خزر

۱- توسعه بازارهای صادراتی و داخلی

۲- ارتقای کیفیت و حذف نوسانات کیفی

۳- تقویت و ارتقای برند و نام تجاری شرکت

۴- توسعه و تنوع در محصولات علی‌الخصوص سیمان‌های آمیخته

۵- بهینه‌سازی و بازسازی تجهیزات خط تولید

۶- ارتقای بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها و در نهایت بهای تمام‌شده محصول

۷- افزایش درآمد و رشد سودآوری از طریق تولید محصولات ممتاز

۸- توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فروش و برقراری ارتباط پایدار با مشتریان

۹- سرآمدی در مسوولیت‌های اجتماعی

۱۰- تعالی فرآیندهای عملیاتی

۱۱- بهبود سرمایه‌های اطلاعاتی

۱۲- مهندسی خرید کالا و خدمات

پیام هیات‌مدیره

بدینوسیله از کلیه عزیزانی که هیات‌مدیره را در سال مالی مورد گزارش در انجام مسوولیت‌های خویش یاری داده‌اند، سپاسگزاری نموده و توفیق روزافزون آنها را در خدمت به صنعت ایران اسلامی از درگاه خدای بزرگ مسئلت می‌نماید.

آرزو دارد در سال ۱۳۹۷ با استعانت از ایزد منان و با عنایت سهامداران محترم و همچنین تلاش مدیران و کارکنان مجموعه بتواند گام‌های موثرتری در جهت بهبود و ارتقای شرکت بردارد.

اینک گزارشی حاوی چکیده‌ای از فعالیت‌ها و برنامه‌های هیات‌مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی و خلاصه‌ای از صورت‌های مالی به پیوست تقدیم می‌گردد. امید است این گزارش بتواند تصویری شفاف از وضعیت عملیات و فعالیت‌های شرکت را به سهامداران محترم ارائه نماید.

حتما بخوانید :  واکنش بازار جهانی به فروکش ریسک‌ها

 گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خزر

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.